לימוד יועץ משכנתאות בצפון

לימוד יועץ משכנתאות בצפון, הוא ההזדמנות שלכם ללמוד מקצוע מכניס. יועצי משכנתאות מנוסים, עוזרים לעשרות לקוחות מדי שנה. בהתאם לכך היועצים מבצעים עבור הלקוחות את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורם, ומורידים את הריביות. החסכון הגדול בתשלומים החודשיים עבור הלקוחות, משתלם ביותר עבורכם. ככל שתתנו ייעוץ מקצועי יותר, שחוסך כספים רבים יותר ללקוחות, כך תוכלו לגבות שכר בהתאם. אצלנו במכללה, אנחנו מלמדים אתכם איך לתת שירות ברמה הכי גבוהה שניתן. שירות איכותי ואישי ובעיקר מקצועי, המקיף את כל הידע בתחום.

במהלך הקורס נתנסה בפועל בחישובים באמצעות מחשבוני משכנתא. כמו כן נלמד על עסקאות שבוצעו בפועל וננתח אותם. נעמיק בכל הנושא המשפטי והמיסוי על משכנתאות. כמובן שנסקור גם את כל הפוליסות בשוק, וננתח את הריביות השונות על כל פוליסה. נתמקד גם בכלכלת המשפחה ובמתן ייעוץ מותאם ללקוח. ייעוץ משכנתאות לוקח בחשבון את כל הצרכים של הלקוחות, ואת המצב הנפשי שלהם. אתם חייבים להיות קשובים לכל מילה שאומר הלקוח ולקחת זאת בחשבון. קורס יועץ משכנתאות במכללת אורין שפלטר יעניק לכם את כל הידע והכלים להתמודדות במצבים שונים מול הלקוחות אשר יקנה לכם את האמצעים למתן שירות מקצועי ואיכותי.

יעדי הקורס ודרישות קבלה

היעד המרכזי של הקורס, הוא להכשיר אתכם כיועצים מומחים הבקיאים בכל הפוליסות הנדרשות.  במהלך הקורס נכיר את כל נושא האשראי על משכנתאות, ואת סוגי המימון לליווי עסקה. נלמד גם אסטרטגיות של ייעוץ ממוקד מטרה. יועצי משכנתאות, צריכים גם לדעת שיטות מכירה ויכולת להסביר על השירות אותו הם נותנים. בין אם זה יועץ השקעות פרטי או בין אם היועץ הוא שכיר בחברה עליו להסביר ללקוח על כל האפשרויות העומדות בפניו ולתת לו את השירות הטוב ביותר.  את זאת נלמד כמובן במהלך בקורס, כולל עבודה עם לקוחות במצבי מעבר בחיים. לקיחת משכנתא היא ההחלטה הכלכלית הכי חשובה בחייהם של לקוחות רבים. לכן עלינו לקחת זאת בחשבון. 

פנו אלינו עוד היום ליועצת הלימודים שלנו, והירשמו כבר עכשיו לסמסטר הבא. אנחנו מחכים לכם אצלנו במכללה. 

דילוג לתוכן