לימוד משכנתאות

אחד המהלכים המתוכננים בשוק המשכנתאות, הוא רפורמת המשכנתאות של בנק ישראל. במסגרת הרפורמה הבנקים יחויבו לעבור לתמהילים אחידים, ולהציע ללקוחות שלושה תמהילי משכנתא של הבנק. זאת בנוסף להצעה רביעית שהלקוח יכול להגיש בעצמו. המטרה היא כמובן לספק ללקוחות תמונת מצב מלאה של כל האפשרויות העומדות בפניהם. 

בשביל להבין לעומק את המסלולים השונים צריך כמובן להכיר את כל המונחים בתחום. על הלקוחות לדעת מהו מסלול פריים ומסלול קבועה לא צמודה ואיך משלבים בין המסלולים. בדיוק בשביל זה הלקוחות נעזרים ביועצי משכנתאות מומחים שעוזרים להם לקבל את ההחלטה הנכונה. בחברת ייעוץ משכנתאות מומלצת תפגשו יועצי משכנאות מקצועיים ומסורים שימצאו ןללקוחות את המסלול האופטימלי עבורם.

לימוד משכנתאות נועד להכשיר יועצי משכנתא לעבודה עם לקוחות. במסגרת הלימודים הסטודנטים מקבלים את כל הכלים הנדרשים, בשביל לתכנן נכון את תמהיל המשכנתא האידאלי. כמו כן במהלך הלימודים, הסטודנטים מתנסים בעבודה בפועל ורוכשים ניסיון מעשי. במכללת אורין שפלטר אנחנו משיקים כבר שנים רבות קורס מקצועי בתחום. הלימודים מתקיימים ללא תנאי קבלה והם מתאימים עבור כל אחד. כמו כן הלימודים מתאימים לעצמאים המעוניינים להגדיל את ההכנסה. 

לימודי ייעוץ משכנתאות

לימודי ייעוץ משכנתאות מקנים לכם את כל הידע הנדרש בתחום. במהלך הקורס תכירו את כל תחום האשראי למשכנתאות ואת נושא הנדל"ן הקשור לתחום. כמו כן, תרכשו ידע וכלים נרחבים לזהות את צורכי המשפחה ולסייע בבניית תמהיל משכנתא מתאים עבור הלקוחות שלכם. בנוסף לכך, תכירו את כל סוגי המימון והליווי השונים לביצוע עסקה ותלמדו על שיטות מכירה. המטרה העיקרית שלנו במסגרת הלימודים היא להכין אותכם לשוק העבודה. במסלול לימודי יועץ משכנתאות במכללה תפגשו את המרצים שלנו שהם אנשי מקצוע מעולים מהתחום הפיננסי והפנסיוני החולקים אתכם את הניסיון רב השנים שלהם בתחום. 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על תוכנית הלימודים? פנו אלינו עוד היום אל יועצי המכללה.

דילוג לתוכן