מבחן הסמכה יועצי משכנתאות

ייעוץ משכנתאות הוא תחום שדורש הרבה מאוד אחריות מכיוון היועצים. אותם אנשי מקצוע חייבים לעבוד בצורה נכונה וחכמה למען הלקוחות שלהם, מפני שמדובר על התחייבות כלכלית עצומה לכל משפחה ממוצעת, והחזרים של מאות אלפי שקלים בריביות למשך כ-30 שנים.

האחריות הקשורה ליכולת קבלת ההחלטות של היועץ לא מגיעה ברגע, אלא מדובר בתהליך ארוך של רכישת ניסיון וידע בתחום. בנוסף, במקצוע שכזה, שדורש לימודים מקצועיים, יש לעבור מבחן הסמכה יועצי משכנתאות באופן ייעודי כדי לראות שהלימודים אכן הניבו פרי וכי היועץ בשל לעבוד עם לקוחות.מבחן הסמכה יועצי משכנתאות

המבחן הוא אינו פשוט כלל ואחוז העוברים הוא נמוך באופן יחסי, ויש שיגידו שטוב שכך. אותם אנשים מקבלים גישה לפרטים אישיים מאוד של אנשים, כמו חשבון בנק ותחשיבים עתידיים והם צריכים לקחת את המידע הזה ולהשתמש בו בצורה הטובה ביותר על מנת להשיג מסלול משכנתא טוב ונוח עבור הלקוחות שלו. הריביות במשכנתא יכולות להגיע עד ל-30 ואפילו 40 אחוז מסך ההלוואה, אם כי יועץ משכנתאות טוב יכול להוריד את הסכומים הללו בצורה משמעותית, אפילו בחצי. השאלה הכי גדולה היא איפה מקבלים את ההכשרה הטובה ביותר, שתאפשר לעבור את המבחן בצורה חלקה. התשובה היא ללא ספק מכללת אורין שפלטר.

הסיבות להצלחה

במכללת אורין שפלטר שולחים מדי שנה את כמות הנבחנים הגדולה ביותר למבחנים הרלוונטיים בתחום המשכנתאות, ולמרות אחוז עוברים כללי נמוך, המכללה מתגאה בכך שאחוז העוברים אצלה הוא יחסית גבוה. הסיבות להצלחה הן רבות, והן מתחילות מצוות אקדמי מצוין, תוכן איכותי, אפשרות ללמוד קורסים מקוונים, קבלת מעטפת לימודית איכותית וגם קורס ייעודי לייעוץ משכנתאות, בו מקבלים הסטודנטים את כל הכלים הכי חשובים בעולם הייעוץ. ההצלחה מתחילה בבסיס טוב, ואין בסיס טוב יותר מאורין שפלטר.

 

דילוג לתוכן