מה כדאי לי ללמוד

אחת התקופות הכי מאתגרות בחיים זוהי התקופה של לפני הלימודים. אנשים לרוב מסיימים את השירות הצבאי, יוצאים לטיול גדול וכאשר הם חוזרים ממנו, הם צריכים לבצע בחירה שתלווה אותם במרבית המקרים לאורך כל חייהם. הבחירה במקצוע הנכון צריכה להיות מורכבת מכמה אלמנטים, כמו תחומי עניין, תחומי הצטיינות, שכר פוטנציאלי ושאיפות עתידיות, וכאשר לוקחים את כל הדברים הללו בחשבון, מגיעים לכמה תשובות אפשריות, כאשר ביניהן צריך לבחור רק באחת. הרבה מאוד אנשים שואלים את עצמם מה כדי לי ללמוד ואיך אצליח למקסם את היכולות שלי.

מה כדאי לי ללמוד

הבחירה המקצועית נעשית גם מתוך שיקול של תנאי קבלה והקושי לקבל הסמכה. הרבה מאוד אנשים נרתעים ממבחן פסיכומטרי ומלימודים באוניברסיטאות, שהמשמעות שלהם היא השתעבדות מוחלטת לתקופה של 3 או 4 שנים. לכן, הלימודים במכללה מקצועית מושכים הרבה מאוד אנשים, שיודעים שהם יכולים לצאת עם תעודה לעיסוק בתחום רווחי ומכובד בתוך כשנתיים בלבד. בשנים האחרונות המכללות המקצועיות צוברות תאוצה בישראל ופונות להרבה מאוד אנשים בטווחי גילאים שונים. האפשרות ללמוד תואר פרקטי, בצורה מהירה, ללא צורך בתנאי קבלה גבוהים, פונה להרבה מאוד אנשים, ולכן יש כיום הרבה אנשים שעוסקים בתחומים כלכליים שונים, בתוך ומחוץ לבנקים.

תוכן פרקטי

המכללה הטובה והאיכותית ביותר ללימודי כלכלה מקצועיים בישראל היא מכללת אורין שפלטר. המכללה מעניקה תנאים מושלמים עבור הרבה אנשים שרוצים לקבל תוכן מקצועי ופרקטי, וכמה שפחות תיאוריה ושיעורי הכנה. מסלול הלימודים של אורין שפלטר בתחומים כמו משכנתאות, ביטוחים וייעוץ השקעות אורך שנתיים בלבד, והוא כולל שיעורים אותם מעבירים אנשי המקצוע הטובים ביותר בישראל. השיעורים נערכים בשעות הערב ובימי שישי והם אף מצולמים ומועלים לאתר המכללה לטובת אנשים שלא הצליחו להגיע לשיעור. באורין מציגים מדי שנה מספר רב של בוגרים שעוברים את מבחני הלשכה של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. התחל כבר עכשיו להוציא רישיון יועץ משכנתאות.

דילוג לתוכן