מה מתאים לי ללמוד

השאיפות המקצועיות של אנשים משתנות מאדם לאדם, אך סובבות סביב שני נושאים מרכזיים – אפשרויות רווח והתאמה אישית לתפקיד. מבחינה אידיאלית, אנשים היו רוצים לעבוד בתחום שהם אוהבים, מתחברים אליו ומבינים אותו, ולעשות הרבה כסף תוך כדי. עם זאת, זה לא תמיד מתאפשר ובהרבה מקרים נעשות פשרות לכאן או לכאן. הרבה מאוד אנשים עם ראש מתמטי לא יודעים לאיזה תחום לפנות וחלקם חושבים שדווקא עבודה בבנק היא הבחירה הנכונה. עם זאת, יש הרבה מאוד מקצועות כלכליים אותם ניתן ללמוד במכללות מקצועיות וכתוצאה מכך, להתחיל להרוויח בגדול. עבודה כיועץ השקעות או כמשווק ייעוץ פנסיוני זהו אחד התחומים הקורצים לאנשים רבים.

מה מתאים לי ללמוד

כאשר אדם שואל את עצמו מה מתאים לי ללמוד הוא צריך להיות ממוקד ולראות מה תפור למידותיו. העולם הכלכלי הוא מגוון מאוד וכולל תחומים כמו בנקאות, ראיית חשבון, חשבות, משכנתאות, ייעוץ השקעות, שוק ההון וביטוחים. התחומים הללו הם שונים מאוד ומאתגרים כל אחד בתחומו. חשוב לראות מה מושך, איפה יש כסף גדול יותר ומה רלוונטי יותר מבחינת תנאי קבלה. בנוסף, צריך לראות איפה אפשר ללמוד ומה מקבלים מהמוסד בו לומדים. כאשר משקללים את הכל רואים כי המקום הטוב ביותר ללמוד בו את מקצועות הכלכלה בארץ הוא המכללה המקצועית של אורין שפלטר.

לימודים ממוקדים

אורין שפלטר היא המכללה המקצועית המובילה בישראל בתחום הכלכלה ובה אפשר ללמוד מגוון רחב של תחומים. מסלול הלימודים הוא קצר במיוחד, כשנתיים בלבד, והוא כולל בעיקר חומר פרקטי ומעשי איתו אפשר להיכנס מיד לעבודה. זאת בניגוד גמור לתארים אקדמיים מפוארים בהם לומדים הרבה מאוד חומר תיאורטי שלא עוזר בדבר. במכללה נותנים תנאים משובחים לתלמידים, שכוללים שיעורי ערב, תוכן רב שמועלה לאתר המכללה, מרצים מהשורה הראשונה וקמפוסים מפוארים ומרשימים. באורין שפלטר ניתן ללמוד מקצועות איכותיים ומכובדים בצורה מהירה וממוקדת יותר.

דילוג לתוכן