מקצועות חדשים

בחינה של שוק העבודה בישראל בעבר יראה תמונה ברורה מאוד, שמשליכה גם על העתיד. המון מקצועות שהיו קיימים בעבר לא קיימים יותר כיום, וזאת בגלל ההתקדמות הטכנולוגית המהירה. כך למשל, סוכני נסיעות איבדו הרבה מהעבודה שלהם, וכך גם חנויות וידאו, ואפילו חנויות דיסקים. השינויים הם רבים וישנם מקצועות חדשים כל הזמן, אשר לא היו קיימים בעבר. לכן, כאשר בוחנים בחירת מקצוע לחיים, צריך גם להסתכל קדימה ולשאול את עצמכם אילו מקצועות ב2020 יהיו רלוונטיים בעתיד, ואיך הם יתקדמו.

הברירה הטבעית היא שמקצועות הכלכלה השונים יהיו פה גם עוד עשורים רבים, אם כי בתצורה שונה, ולכן, יש לבחור מקום אידאלי ללמוד בו, אשר מאמץ את ההווה והעתיד ביחד. כאשר רוצים ללמוד בנושאים כמו ביטוח, ייעוץ שוק ההון וייעוץ משכנתאות, ולהתכונן לעתיד טכנולוגי יותר, המכללה המקצועית של אורין שפלטר מהווה את המקום האידאלי. המכללה, שהיא המובילה בישראל בתחומי הכלכלה, שמה בראש סדר העדיפויות שלה את נושא התוכן הפרקטי, אך גם כזה שמכין את הסטודנטים לעתיד. מקצועות חדשים יצוצו בכל עת, והם גם עלולים להיעלם, אך מקצועות הכלכלה יהיו פה תמיד, כי הצורך קיים, ותכונות הייעול הטכנולוגיים הם אלו שיובילו אותם אל עבר עתיד טוב יותר.

בהווה ובעתיד

במכללת אורין שפלטר מעניקים לסטודנטים את מעטפת הלימודים הטובה והאיכותית ביותר. ישנו מגוון רחב של קורסים מקוונים ופרונטליים, אשר הסטודנטים יכולים ליהנות בהם מתוכן פרקטי וכזה שמכין אותם לעבודה בתחום בהווה ובעתיד. הפן הטכנולוגי גם בא לידי ביטוי במענה הממוחשב של המכללה. כל התרגילים והשיעורים עולים לאתר של המכללה, אשר מתעדכן באופן שוטף, ומאפשר לסטודנטים ללמוד מהבית בזמן ובקצב שלהם, ובכך לייעל מאוד את הזמן שלהם, הן מבחינה אישית והן מבחינה תעסוקתית.

דילוג לתוכן