מקצועות עבודה לנשים

שוק העבודה בישראל הולך ומתפתח בשנים האחרונות ופותח אופציות גם להרבה מאוד נשים שבעבר לא היו יכולות להתקדם בחברות הגדולות בגלל חשיבה מיושנת ומיזוגניה מוסווית. כיום, אחרי עידן METOO, זכויות הנשים התקדמו מאוד וניתן לראות הרבה יותר נשים בתפקידי מפתח ועם שכר שווה לגברים באותם תפקידים. הדרך לשוויון מלא עדיין ארוכה, אך נראה שהמגמה היא חיובית. החשיבות הגדולה מבחינת נשים היא למצוא את הקריירה הנכונה שתעזור להן לשלב בין כל הרצונות שלהן, בין אם זה כולל התקדמות מטאורית והצלחה משגשגת, או עבודה במסגרת מובנית שתאפשר חזרה מוקדמת הביתה כדי להיות עם המשפחה. אם אתן מחפשות מקצועות מבוקשים לנשים במכללה שלנו תמצאו לא מעט קורסים מקצועיים לנשים שתוכלו לצאת איתם לשוק העבודה. כיום נשים משתלבות כמעט במאה אחוז מענפי המקצוע במשק לכן ניתן לראות יותר ויותר נשים שהן יועציות פיננסיות, רופאות, סוכנות מכירות, שרטטניות של הדמיות אדריכליות, מנהלות ועוד.

לימודי ביטוח פנסיוני

כאשר בוחנים את כל היתרונות והחסרונות, נראה כי מקצוע הביטוח הוא זה שמאפשר לנשים רבות לשמור את כל האופציות פתוחות. בבחינת מקצועות עבודה לנשים בשלל תחומים, רואים כי מקצוע הביטוח מביא איתו המון יתרונות שפשוט קשה מאוד להתעלם מהם. ראשית, מסלול הלימודים הוא קצר במיוחד, שכן אין צורך בתואר אקדמי, אלא בתואר מקצועי. שנית, המשכורת היא גבוהה ביחס למשק, במיוחד אם מוסיפים את העמלות, הבונוסים והתנאים המצוינים, ושלישית, ניתן לעבוד בכמה היקפי משרה ולהצליח לשלב בפנים את חיי המשפחה.

לפתח ולהתקדם

אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבחור את המכללה הנכונה. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המובילה בישראל בתחום הביטוח, והיא מעניקה יתרונות רבים לסטודנטים שלה, נשים או גברים. הקמפוסים של המכללה בחיפה ובתל אביב ממוקמים בצורה נוחה ומאפשרים לסטודנטים תחבורה נוחה להגעה ללימודים, שנערכים בשעות הערב. במכללה אף מצלמים את כל השיעורים ומעלים אותם לאתר כדי לאפשר לסטודנטים ללמוד דרך הבית, אם הם חפצים בכך. האפשרות הזו נותנת אפשרות לנשים לפתח את הקריירה, לעבוד וללמוד, ואף להגדיל את המשפחה אם הן מעוניינות בכך.

דילוג לתוכן