מקצועות רווחיים ביותר

הרצון של כל אחד מאיתנו למצוא מקצוע שיספק גם רווח גדול וגם מספיק זמן איכות עם המשפחה והחברים הוא גדול, ויש להתחשב בכך כאשר בוחרים קריירה לחיים. עם זאת, חשוב להסתכל גם קדימה, ולראות שהמקצוע שבחרתם, יהיה רלוונטי גם בשוק העבודה העתידי בישראל. ישנם מקצועות רווחיים ביותר שברור שיהיו רלוונטיים גם בעתיד, והם אלו מקצועות הכלכלה השונים, ובתוכם תחומים כמו שוק ההון, ייעוץ משכנתאות ונושא הביטוח על כל רבדיו. במקצועות הללו יש מגוון רחב של יתרונות, כולל שימוש טכנולוגי נרחב וצורך בלתי נגמר, אם כי חשוב לוודא שאת ההכשרה לתחום מקבלים במקום הנכון.

במכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המקצועית הבולטת בישראל בתחומי הכלכלה השונים, מציעים מגוון רחב של מסלולי לימוד מקצועיים וקורסים מקוונים ופרונטליים, אשר מעניקים לסטודנטים את האפשרות לבחון את השילוב המושלם בין מקצוע רלוונטי להווה, לבין ההיתכנות העתידית שלו. באורין שפלטר שמים דגש רב על קדמה וטכנולוגיה, וגם אנשי המקצוע של המכללה, שגם הם מובילים בתחומם, משתמשים בידע שלהם כדי להציג את היתרונות העכשוויים והעתידיים של התחום. אין כל ספק שהיתרון הגדול ביותר בתחומים הוא השכר, שכן אנשים שנכנסים לתחום מגלים במהרה כי המקצוע עם שכר גבוה מהשכר הממוצע במשק, גם בתפקידים ההתחלתיים, וישנה גם אפשרות להוסיף לשכר באמצעות בונוסים ועמלות על מכירות בחלק מהמקרים.

אופק עתידי

בתחומים הללו יש גם הרבה אפשרויות קידום אם עובדים בחברה גדולה, ויש אף אפשרות לפתוח משרד לבד בתור עצמאי. המכללה מעניקה מענה כולל לסטודנטים שלה, ואף מצלמת את כל השיעורים ומעלה אותם לאתר המכללה, כדי שיהיה אפשר ללמוד מהבית, בזמן וקצב שלכם. הקורסים הם פרקטיים, עם תוכן עדכני, וכזה שמכניס אתכם לעולם רווחי, טוב ובעיקר עם אופק עתידי.

דילוג לתוכן