מקצועות 2020

התחומים בהם שוק התעסוקה בישראל בשנת 2020 עוסקים בהם הם בעיקר תחומים טכנולוגיים. בכל תחום כיום יש נגיעה טכנולוגית וכל עסק מנסה לשפר את עצמו, עושה זאת באמצעות טכנולוגיה ורצון לתת לאנשים גישה לבצע פעולות דרך המחשב או הסלולר. כל אדם אשר רוצים לבחור לעצמו מקצוע לחיים, צריך לחשוב היטב לגבי השכר, תחומי העניין שלו, אך גם לגבי האופק העתידי של המקצוע. בישראל, מקצועות 2020 נוגעים לטכנולוגיה כמעט בכל תחום, אך בעיקר בתחומי הכלכלה השונים.

מקצועות כמו ביטוח, ייעוץ השקעות בשוק ההון או ייעוץ משכנתאות הם תמיד רלוונטיים, ולבטח יהיו כאלה גם בעתיד, אך האופי של המקצוע ישתנה, וצריך להיות ערוכים לכך. הסוד הוא ללמוד את המקצוע במקום הנכון, וכזה ששם דגש על העתיד, כמו במכללה המקצועית של אורין שפלטר. באורין שפלטר מכינים את הסטודנטים לעבודה בתחומי הכלכלה השונים באמצעות קורסים און ליין, קורסים פרונטליים ומסלולי לימודים איכותיים, מפי מיטב המרצים בישראל. המרצים מעבירים את החומר בצורה נוחה, ובעיקר פרקטית, ואף מכינים את הסטודנטים לעתיד, באמצעות תחזיות והתאמות ספציפיות שצפויות להציף את התחומים הללו בעתיד. כך, יהיה אפשר להיות מוכנים לשינויים, ולהצליח להתבלט ולהתקדם יותר מאחרים.

להתקדם מעלה

באורין שפלטר שמים דגש על טכנולוגיה מתוך הבנה בסיסית שכך עובד העולם. זה מתחיל עם צילום כל הקורסים והתרגילים והעלאה שלהם לאתר ייעודי המתעדכן כל הזמן. הסטודנטים יכולים ללמוד מקצוע מהבית, לנצל את הזמן בצורה מירבית וללמוד בשעות שנוחות להם, ובקצב הנכון להם. במקביל, הם מקבלים מעטפת איכותית ונכונה מהמכללה, שמעמידה לרשותם את כל הכלים להצלחה. מקצועות הכלכלה הם מורכבים, אך מתאימים לאנשים עם אמביציה, שרוצים להתקדם באמצעות אסרטיביות וידע אבסולוטי בתחום שבחרו.

דילוג לתוכן