משווק פנסיוני שכר ממוצע

במציאות שבה למוצרי החיסכון והביטוח הפנסיוניים יש ביקוש הולך וגדל, באופן טבעי גדל גם הביקוש לשירותיהם של המשווקים הפנסיוניים – אותם אנשי מקצוע שמורשים למכור מוצרים כמו קופות גמל, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, אובדן כושר עבודה, ביטוחים סיעודיים ועוד. בהתאם נהנים המשווקים מתנאי עבודה מצוינים: עבור משווק פנסיוני שכר ממוצע של 18,000 ש"ח בחודש הוא יעד ריאלי שמושג תוך זמן קצר יחסית, כשכדאי לקחת בחשבון שכבר בתחילת הדרך משתכרים המשווקים הפנסיוניים כ-8,000 ש"ח בחודש ועל סכום בסיס זה מתווספים עוד בונוסים ועמלות.

מאחר שמשווקים פנסיוניים מתוגמלים היטב על מכירת מוצרי החיסכון והביטוח לטווח הארוך ולגיל הפרישה מהעבודה, ככל שהמשווק מוכשר יותר וחרוץ יותר כך תופחת הכנסתו החודשית. בנוסף זוכה כל משווק פנסיוני ליציבות תעסוקתית בזכות העבודה בגוף גדול כמו בנק או חברת ביטוח. כל אחד וכל אחת יכולים להפוך למשווקים פנסיוניים מבוקשים שנהנים משכר חודשי גבוה – במכללת אורין שפלטר מתקיימים קורסים אשר מכינים את התלמידים לקראת כל הבחינות (6 במספר) שיש לעבור על-מנת לעסוק בתחום, וצוות המרצים הינו בעל ניסיון רב בהובלת כל תלמיד, בלי קשר לרמת הידע המוקדם שלו, להצלחה בכל מבחן. הבחינות הן במקצועות יסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני (קורס שבו נלמדים נושאים כגון ביטוח בריאות ממלכתי, קופות גמל, ביטוחי חיים, קרנות פנסיה, אובדן כושר עבודה, הטבות המס הרלוונטיות לחיסכון הפנסיוני ועוד).

עוד כדאי לציין כי לאורין שפלטר ישנה חברת השמה שנמצאת בקשרי עבודה הדוקים עם כל חברות הביטוח הגדולות בארץ (הפניקס, מנורה, איילון, הראל, מגדל, כלל ואחרות) ועם בנקים ובתי השקעות, ובהתאם בוגרות ובוגרי המכללה זוכים לקרש קפיצה מצוין לקראת משרה מתאימה כמשווקים פנסיוניים ושכר חודשי גבוה.

כל מי שעובד בתפקיד משווק פנסיוני, יכול תמיד למצוא דרכים להתחדש ולהגדיל את ההכנסה. העבודה כשכיר בנויה על העמלות של חברות הביטוח והסוכניות. הבטחון שעבודה מסודרת בחברה מקנה לנו, הוא הכרחי לרבים מהשכירים. בכל מקרה במכללת אורין שפלטר, אנחנו מלווים את הסטודנטים שלנו לכל אורך הדרך, ומקנים לכם כלים לבחור את הנישה המתאימה עבורכם. יש לנו מסלול של שיווק פנסיוני, סוכן ביטוח עצמאי ויועץ פנסיוני. בכל אחד מהמסלולים הסטודנטים עוברים סטאז' המכשיר אותם לעבודה בתחום הספציפי.

סוכן ביטוח עצמאי

אחד התחומים המעניינים ביותר הוא סוכן ביטוח עצמאי. סוכן הביטוח עובד מול מספר חברות ביטוח ובתי השקעות. בניגוד למשווקים העובדים במסגרת בתי השקעות, חברות ביטוח וסוכנויות ביטוח. יועץ ביטוח עצמאי הוא בעל עסק פרטי. הסוכן הוא החוליה המקשרת בין הלקוח לבין חברות הביטוח. האינטרס של סוכן הביטוח הוא הדאגה ללקוחות. הסוכן אמור לדאוג לכך שהלקוחות יקבלו את המטרייה הביטוחית והפיננסית המתאימה ביותר והטובה ביותר עבורם.

השכר של סוכן ביטוח עצמאי, מורכב משני סוגים של עמלות. העמלה הראשונה היא עמלת היקפים, עמלה חד פעמית בגין סגירת העסקה עבור פוליסת הביטוח. העמלה השנייה היא עמלת נפרעים, עמלה רב פעמית המשולמת לסוכן כל חודש, כנגזרת של אחוז העסקה המשולמת. סוכני ביטוח שעובדים כעצמאים יכולים להרוויח שכר שנע בין 15,000 ל-30,000 ש"ח בחודש. זאת לאחר כשלוש שנים של עבודה. לאחר מכן השכר יכול לעלות בהדרגה בהתאם להשקעה ולהשתדרגות בתחום.

דילוג לתוכן