משווק פנסיוני שכר ממוצע

במציאות שבה למוצרי החיסכון והביטוח הפנסיוניים יש ביקוש הולך וגדל, באופן טבעי גדל גם הביקוש לשירותיהם של המשווקים הפנסיוניים – אותם אנשי מקצוע שמורשים למכור מוצרים כמו קופות גמל, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, אובדן כושר עבודה, ביטוחים סיעודיים ועוד. בהתאם נהנים המשווקים מתנאי עבודה מצוינים: עבור משווק פנסיוני שכר ממוצע של 18,000 ש"ח בחודש הוא יעד ריאלי שמושג תוך זמן קצר יחסית, כשכדאי לקחת בחשבון שכבר בתחילת הדרך משתכרים המשווקים הפנסיוניים כ-8,000 ש"ח בחודש ועל סכום בסיס זה מתווספים עוד בונוסים ועמלות.

מאחר שמשווקים פנסיוניים מתוגמלים היטב על מכירת מוצרי החיסכון והביטוח לטווח הארוך ולגיל הפרישה מהעבודה, ככל שהמשווק מוכשר יותר וחרוץ יותר כך תופחת הכנסתו החודשית. בנוסף זוכה כל משווק פנסיוני ליציבות תעסוקתית בזכות העבודה בגוף גדול כמו בנק או חברת ביטוח. כל אחד וכל אחת יכולים להפוך למשווקים פנסיוניים מבוקשים שנהנים משכר חודשי גבוה – במכללת אורין שפלטר מתקיימים קורסים אשר מכינים את התלמידים לקראת כל הבחינות (6 במספר) שיש לעבור על-מנת לעסוק בתחום, וצוות המרצים הינו בעל ניסיון רב בהובלת כל תלמיד, בלי קשר לרמת הידע המוקדם שלו, להצלחה בכל מבחן. הבחינות הן במקצועות יסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני (קורס שבו נלמדים נושאים כגון ביטוח בריאות ממלכתי, קופות גמל, ביטוחי חיים, קרנות פנסיה, אובדן כושר עבודה, הטבות המס הרלוונטיות לחיסכון הפנסיוני ועוד).

עוד כדאי לציין כי לאורין שפלטר ישנה חברת השמה שנמצאת בקשרי עבודה הדוקים עם כל חברות הביטוח הגדולות בארץ (הפניקס, מנורה, איילון, הראל, מגדל, כלל ואחרות) ועם בנקים ובתי השקעות, ובהתאם בוגרות ובוגרי המכללה זוכים לקרש קפיצה מצוין לקראת משרה מתאימה כמשווקים פנסיוניים ושכר חודשי גבוה.

דילוג לתוכן