קורסים במסלול ייעוץ ושיווק פנסיוני

לימודי הכנה למבחנים של משרד האוצר ושל הרשות לניירות ערך בדרך לרישיון יועץ/משווק/סוכן ביטוח פנסיוני.

משך הלימודים: כ-600 שעות לימוד אקדמיות. ניתן להשלים את הקורסים תוך שנה וחצי עד שנתיים, בהתאם לקצב האישי שנבחר על-ידי כל תלמיד

מקומות עבודה אפשריים: בנקים, סוכנויות ביטוח, חברות ביטוח, הקמת עסק עצמאי

למי מיועד המסלול: לעובדים בחברות ביטוח, סוכנויות ביטוח ובנקים שמעוניינים להתקדם בקריירה. לכל מי שרוצה לרכוש מקצוע מתגמל – אין תנאי קבלה ולא נדרש ידע מוקדם על-מנת לעבור את הקורסים ואת המבחנים

הכנסה חודשית

יועצים פנסיוניים ומשווקים פנסיוניים שכירים מתחילים משתכרים כ-8,000 ₪ בחודש. אנשי מקצוע מנוסים מגיעים לרמות שכר חודשיות של 18,000 ₪. כמו כן נוהגות החברות להעניק תמריצים – עמלות שיווק ובונוסים שונים. גובה ההכנסה החודשית של יועץ/משווק פנסיוני עצמאי נקבע בהתאם לתיק הלקוחות שבנה, ואשר מהווה נכס – פוטנציאל ההשתכרות גבוה במיוחד

מהות הלימודים והתעסוקה

סוכני ביטוח פנסיוניים מחויבים בקבלת רישיון ייעוץ או שיווק פנסיוני. השירות שמעניקים אנשי מקצוע בתחום זה כולל התאמת מוצרים פנסיוניים שונים – ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות ועוד – לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

לנוכח עליית תוחלת החיים, ריבוי המוצרים הפנסיוניים והרצון להבטיח את העתיד, ישנו ביקוש רב יותר לשירות הנ"ל וגדלה החשיבות של רמתו המקצועית של סוכן הביטוח.

משווקים פנסיוניים עובדים בחברות ביטוח ומשווקים את המוצרים הספציפיים של החברה. כמו כן ניתן לעסוק בתחום בבנקים – כיועץ או כמשווק. אופציה נוספת היא עבודה כעצמאי שבונה תיק לקוחות. תיק לקוחות הוא נכס רב ערך שמקנה הכנסות פסיביות גבוהות מאוד.

סטאז'  

מסלול ייעוץ ושיווק פנסיוני כולל 6 קורסים: כלכלה, מימון וסטטיסטיקה, חשבונאות, יסודות הביטוח, מקצועית א' (ניתוח ניירות ערך) וגמר פנסיוני. לאחר 4 הקורסים הראשונים והצלחה בבחינות המתאימות ניתן להתחיל בהתמחות. אורך ההתמחות: 6 חודשים.

סילבוס

סילבוס מפורט ניתן למצוא בכל אחד מדפי הקורסים שמרכיבים את המסלול. בנוסף הוא מפורט באתרים של הרשות לניירות ערך ושל משרד האוצר.

מכללת אורין שפלטר מעניקה הכנה יסודית ומקיפה במיוחד לכל הבחינות של משרד האוצר ושל הרשות לניירות ערך בדרך לקבלת רישיון יועץ פנסיוני או משווק פנסיוני.

מוזמנים ליצור קשר לקבלת פרטים בנוגע למועדי פתיחת הקורסים הקרובים, עלות הלימודים במסלול ובכל קורס, הדרכים הייחודיות בהן נלמדים הנושאים השונים, חברת ההשמה שפועלת במסגרת המכללה ואשר מאפשרת מציאת עבודה בקלות, ועוד…

 

דילוג לתוכן