משווק פנסיוני

משווקים פנסיוניים מורשים לשווק שני סוגי מוצרים: מוצרי חיסכון לגיל הפרישה מהעבודה (ביטוח מנהלים, קופת גמל, קרן פנסיה) ומוצרי ביטוח שמתאימים לכל שלבי החיים והרלוונטיות שלהם עולה ככל שאנחנו עולים בגיל (ביטוחי בריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחי חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה). הביקוש הרב לכל המוצרים הנ"ל מבטיח ביקוש נרחב גם לשירותיו של כל משווק פנסיוני – ובהתאם מדובר באנשי מקצוע שזוכים לתנאים טובים במיוחד, כולל שכר בסיס גבוה (8,000 ש"ח בתחילת הדרך, 18,000 ש"ח למשווקים מנוסים), בונוסים, עמלות גבוהות, סביבת עבודה מעצימה, יציבות בתעסוקה ועניין.

על-מנת לעסוק בתחום זה נדרש רישיון שיווק פנסיוני. במכללת אורין שפלטר תוכלו ללמוד במסלול ייעוץ ושיווק פנסיוני שכולל 6 קורסים אשר מהווים הכנה אופטימלית לכל הבחינות הנדרשות כדי לקבל את הרישיון הנ"ל: כלכלה, חשבונאות, יסודות הביטוח, סטטיסטיקה ומימון, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני. אחוזי ההצלחה הגבוהים של תלמידי המכללה בכל הבחינות מאפשרים את השלמת המסלול כולו תוך 18-24 חודשים (כולל סטאז' של חצי שאותו ניתן לבצע במקביל ללימודים ב-2 הקורסים האחרונים) – ולהתחיל להתפרנס במשרת שיווק פנסיוני בחברת ביטוח מובילה. בהקשר זה כדאי לציין כי לאורין שפלטר גם חברת השמה משלה, שמתמחה מטבע הדברים בהשמה בתחום הביטוח והפיננסים, ולנוכח הקשרים הטובים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל (הפניקס, איילון, כלל, מגדל, מנורה, הראל ואחרות), הדרך למשרה מוצלחת במיוחד קצרה.

יתרון משמעותי אחר של מסלול זה הוא שאין אליו תנאי קבלה – כל אחד וכל אחת יכולים להפוך למשווקים פנסיוניים. צוות המכללה אמון על סיוע לתלמידים להפיק את מלוא התועלת מכל קורס, ללא קשר לידע המוקדם שלהם. בנוסף ישנו לכל קורס אתר אינטרנט שכולל תרגילים רבים – פתרון תרגילים אלה תורם למידת המוכנות של התלמידים למבחנים, כולל בפן המנטלי ומבחינת רמת הביטחון העצמי, ומאפשר גם למרצים לעקוב באופן שוטף אחרי הישגי כל תלמיד ולסייע באופן אישי במקומות שיש בכך צורך.

דילוג לתוכן