סוכן ביטוח לימודים

צרכנות נבונה הינה חובה בכל תחום וכך גם בתחום הביטוח. אחד הביטוחים הנפוצים ביותר הוא ביטוח הרכב – שחלקו הינו חובה – וכדאי לוודא שאתם לא משלמים יתר על המידה. אנשי המקצוע שמורשים לשווק ביטוחי רכב ללקוחות השונים הם סוכני ביטוח אלמנטריים. ניתן לבחור בין עבודה כשכיר בחברת ביטוח כזו או אחרת (בשכר נאה מאוד) לבין הקמת סוכנות ביטוח עצמאית (שמעניקה לאנשי מקצוע חרוצים ויסודיים הכנסות גבוהות) – ובכל מקרה הדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר לעיסוק מתגמל זה היא על בסיס מסלול הלימודים האלמנטרי של מכללת אורין שפלטר.

מסלול ביטוח אלמנטרי של המכללה, המובילה בכל הקשור להכשרת אנשי מקצוע בתחומי הביטוח והפיננסים בארץ, כולל 6 קורסים שכל אחד מהם הוא הכנה אידיאלית למבחן של הרשות לניירות ערך או של משרד האוצר: כלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, יסודות הביטוח, ביטוח רכוש וביטוח תאונות. הרמה הגבוהה של המרצים בכל הקורסים, האפשרות לצפות בהרצאות מצולמות כדי לחזור על כל נושא שמתקשים בו והתרגולים הרבים של שאלות מתוך מבחנים משנים קודמות מבטיחים סיכוי גבוה במיוחד להצליח בכל מבחן – ואת מעבר המסלול כולו תוך 18-24 חודשים.

לאחר השלמת הלימודים ומעבר סטאז' (של חצי שנה, ניתן להתחיל אותו כבר לאחר שעוברים את 4 הבחינות הראשונות) ניתן כאמור לבחור בין עבודה כשכירים לבין עסק עצמאי. בכל מקרה תזכו לעזרה של אורין שפלטר – חברת ההשמה של המכללה תעזור לכם להתקבל לחברת ביטוח גדולה (מנורה, הראל, כלל, מגדל, הפניקס, AIG ועוד), וסוכנות הביטוח של המכללה עוזרת למי שרוצה להקים עסק עצמאי ומבקש ליהנות מהכנסה קבועה כל עוד הוא בונה לעצמו תיק לקוחות.

עוד כדאי לדעת כי אין צורך בידע מוקדם או זיקה לתחום הביטוח כדי ללמוד במסלול האלמנטרי של אורין שפלטר מבין מכללות לביטוח ולהתחיל לעסוק בתחום רווחי זה – האופציה פתוחה לכל מי שרוצה קריירה מוצלחת במיוחד.

דילוג לתוכן