סוכן ביטוח פנסיוני לימודים

רובנו, קרוב לוודאי, נחיה עוד שנים רבות גם לאחר שנפסיק לעבוד. על-מנת שנוכל לשמר רמת חיים נאותה גם כשלא נוכל להתפרנס, מוצע לנו הפתרון (שהוא גם חובה על-פי חוק) של חיסכון פנסיוני – ומי שמסייע לנו לבחור את מוצר החיסכון הטוב ביותר מבין כל האפשרויות (קרנות השתלמות, קופות גמל, ביטוחי מנהלים) ובהתאם לצרכים שלנו הוא סוכן ביטוח פנסיוני.

החשיבות של סוכני הביטוח הפנסיוניים הופכת אותם לאנשי מקצוע מבוקשים שיכולים לבחור בין עבודה כשכירים לבין עבודה כעצמאיים.  בסוכן ביטוח פנסיוני שכר ההכנסות גבוהות בכל מקרה. סוכן ביטוח פנסיוני מורשה לא רק להציע ללקוחותיו את מוצרי החיסכון הנ"ל אלא גם ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים, ביטוחים סיעודיים וביטוח אובדן כושר עבודה. סוכן ביטוח עצמאי נהנה משני סוגי תקבולים – מענק חד-פעמי עבור כל פוליסה שהוא מוכר ללקוח, ותשלום חודשי קבוע כל עוד הפוליסה בתוקף – כך שעם הזמן הוא יכול לבנות תיק לקוחות שיניב הכנסות הולכות ותופחות.

במכללת אורין שפלטר ישנו מסלול לימודים שמספק הכנה אופטימלית לכל הבחינות של משרד האוצר ושל הרשות לניירות ערך בדרך לקבלת רישיון סוכן הביטוח הפנסיוני. המסלול – שכולל 6 קורסים (יסודות הביטוח, כלכלה, מימון וסטטיסטיקה, חשבונאות, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני) – מודולרי, וכל תלמיד יכול לבנות לעצמו תוכנית לימודים בקצב שמתאים לאורח חייו ולהעדפותיו.

כל המרצים בכל הקורסים הינם בעלי ניסיון רב בהוראה ובהכנה למבחנים, כך שאחוזי ההצלחה של תלמידי אורין שפלטר גבוהים במיוחד – וניתן להשלים את כל הקורסים ולעבור את כל הבחינות תוך שנה וחצי עד שנתיים ולהתחיל להתפרנס. מרכיב נוסף בהכנה המוצלחת לכל מבחן הוא אתר אינטרנט שבו שלל שאלות ותרגילים מתוך מבחנים קודמים, עם פתרונות מפורטים והסברים מאירי עיניים, כך שלכל תלמיד הזדמנות לתרגל היטב את החומר הנלמד.

 

דילוג לתוכן