עבודה בביטוח

סוכני ביטוח אלמנטריים יכולים לעבוד כשכירים בחברת ביטוח או כעצמאיים. בשני המקרים הם מגיעים לרמות הכנסה גבוהות, ובפרט אם הם חרוצים ומקפידים על קשב ללקוחות והתאמת מוצרי הביטוח האידיאליים עבור כל לקוח ולקוחה. על-מנת לעבוד כסוכן ביטוח אלמנטרי נדרש רישיון מטעם משרד האוצר. הרישיון ניתן לאחר מעבר 6 בחינות: בכלכלה, סטטיסטיקה ומימון, חשבונאות, יסודות הביטוח, ביטוח רכוש וביטוח תאונות.

במכללת אורין שפלטר מתקיימים לימודי הכנה לכל הבחינות הנ"ל. כל הקורסים מועברים על-ידי מרצים שהתמקצעו לא "רק" בתחום שאותו הם מלמדים אלא גם בהוראה, ובהתאם האפקטיביות של הלימודים גבוהה במיוחד. עוד תורמת לסיכויי ההצלחה הגבוהים בבחינות הגישה שמקבלים התלמידים לאתר ובו הרצאות מצולמות (לטובת מי שרוצה לחזור על החומר בצורה נוחה) וכן שאלות ממבחני עבר ולצידן פתרונות מפורטים.

את המסלול כולו אפשר להשלים גם תוך שנה וחצי עד שנתיים, גם ללא כל ידע קודם או ניסיון רלוונטי בתחומי הביטוח והפיננסים. לאחר קבלת הרישיון מסייעת מכללת אורין שפלטר לבוגרות ולבוגרים – גם באמצעות חברת ההשמה של המכללה (שמקיימת קשרי עבודה הדוקים עם חברות הביטוח הגדולות בישראל) וגם באמצעות סוכנות הביטוח של אורין שפלטר (שמעניקה מסגרת לוגיסטית ותמיכה פיננסית למי שרוצה לעסוק בתחום כעצמאי).

דילוג לתוכן