עבודה בביטוח

שלב בחירת הקריירה הוא אף פעם אינו פשוט. לרוב, הוא מגיע לאחר שנים בהם אנשים טיולו או עבדו בעבודות מזדמנות, אך החלום לעבודה מכובדת עם שכר טוב תמיד קיים. הבחירה צריכה להתבצע לפני שלב הלימודים כאשר לוקחים בחשבון שני דברים עיקריים – עניין וכסף. המטרה היא כמובן לעבוד בתחום מעניין שמניב שכר גבוה, אך לפעמים יש לבצע ויתורים אחד למען השני. עם זאת, ישנם תחומים, שמבחוץ יכולים להראות מעט אפורים, אך אם מסתכלים לעומק, הם מעניינים מאוד, מאתגרים וגם רווחיים, וכזה הוא תחום הביטוח.

סוכן ביטוח אלמנטרי

עבודה בביטוח היא עבודה מכובדת מאוד, עם הרבה אפשרויות קידום, יכולת לעבוד בתור שכירים או בצורה עצמאית והיא בעיקר מספקת שכר נאה ומרשים, גם בשלבים מוקדמים של הקריירה. בניגוד לחשיבה הרווחת, אין צורך בתואר אקדמי כדי להתחיל ולעבוד בתחום הביטוח, אלא בתעודת סוכן ביטוח שניתנת לאחר לימודים במוסד מקצועי. יש שני תחומים עיקריים לתחום הביטוח – התחום הפנסיוני, שנוגע לביטוחי הפנסיה של כל עובד בישראל, והתחום האלמנטרי, שנוגע לביטוחים של רכוש, בריאות וכיוצא בזה. בתוך כך, יש תתי תחומים, כמו תחום הרפרנט ותחום חיתום והנפקת הביטוח, ולכן, חשוב מאוד ללמוד במכללה איכותית שנוגעת בכל הנושאים ומעניקה מסלול אקדמי נוח. חיפוש עבודה בתחום הביטוח יכול להיות מייאש במיוחד, מחלקת ההשמה שלנו במכללה תשמח לעזור לכם. 

מסלול נוח

מכללת אורין שפלטר היא המכללה האיכותית ביותר בישראל בתחום הביטוח. המכללה מזהה את הביקוש הרב של חברות הביטוח מצד אחד, ושל משרד האוצר מנגד, לעובדי ביטוח איכותיים ומציעה מסלול אטרקטיבי מאוד שמסתיים בתוך שנתיים, כאשר הסטודנטים ניגשים למבחני הלשכה של משרד האוצר ומתחילים מיד לעבוד. עבודה בביטוח מביאה איתה שכר גבוה כבר בשלב הראשוני, והאפשרויות הן פשוט בלתי נגמרות. במכללת אורין שפלטר אפשר ללמוד במקביל לשמירה על אורח החיים, מבלי לבצע ויתורים ובתוך שנתיים למצוא עצמכם בחברה גדולה, עם שכר נאה.

דילוג לתוכן