עבודה הכנסה נוספת

 אחת מהמטרות הכלכליות של כל משפחה היא להצליח לחסוך קצת כסף בצד בכל חודש. לאור יוקר המחייה והאתגר הפיננסיים שעומדים בפני כל משק בית, זה כלל לא פשוט ואפילו לעיתים בלתי אפשרי, אלא אם כן מחפשים אחר הכנסה נוספת. יש הרבה מאוד דרכים להכניס עוד כסף לבית, אך השאלה היא לגבי המאמץ ורמת הסיכון. כמובן שאפשר לחפש אפיקי השקעה או לעבוד בעבודות נוספות, אך זה תמיד מגיע על חשבון הזמן עם המשפחה. עם זאת, כאשר בודקים את הנושא של עבודה הכנסה נוספת בתחום הביטוח ניתן לראות שיש הרבה אופציות מעניינות שיכולות להיות אידיאליות. עבודה בחברת ביטוח יכולה להיות הכנסה נוספת מעולה. 

עבודה בביטוח

תחום הביטוח ידוע כתחום רווחי מאוד, אך לא הרבה אנשים יודעים שכדי לעסוק בו, צריך ללמוד במכללה מקצועית ולא לתואר ראשון. כלומר, התואר הוא הרבה יותר קצר, יותר פרקטי וכזה שמאפשר לשמור על אורח החיים הנוכחי מבלי להשתעבד לחלוטין לתואר אקדמי ארוך ולשעות לימודים לא אידיאליות. כאשר לומדים במכללה מקצועית דוגמת אורין שפלטר, מגלים כי מסלול הלימודים אורך כשנתיים בלבד, ניתן ללמוד בשעות הערב או בימי שישי, ואפילו בבית, שכן כל השיעורים מצולמים. כל סטודנט מקבל ליווי אישי כל הדרך אל ההצלחה ובסיומו של התהליך, ניתן לגשת בנוחות אל מבחני הלשכה של משרד האוצר ולהוציא תעודת סוכן ביטוח אלמנטרי או פנסיוני.

עולים על דרך המלך

הדרישה בתחום הביטוח היא גדולה, כולל על משרות מהבית. הרבה חברות ביטוח מחפשות אנשי מכירות, אנשי ניהול תיקים, רפרנטים וסוכנים שיעבדו בשטח או מהבית, אפילו בחצי משרה. תחום הביטוח, כידוע, חי על עמלות וכאשר עולים על דרך המלך, אפשר להשיג עבודה הכנסה נוספת שתעזור מאוד בניהול משק הבית ואפילו תפנה סכומים נכבדים לטובת חופשות ושאר מותרות.

דילוג לתוכן