עבודה מהבית ללא ניסיון

אנשים רבים נקלעים כיום לסיטואציה מאוד מורכבת שדורשת מהם לקצר את שעות העבודה שלהם. זה יכול להיות בגלל ילדים, לימודים, ניהול משק הבית ועוד הרבה סיבות שדורשות מהם להיות כמה שיותר בבית ולוותר על אפשרויות קידום והעלאות שכר. בנוסף, כאשר יוצאים לעבוד, יש את עניין בזבוז הזמן בנסיעות, שכן כבישי ישראל פקוקים מאוד, מה שמשפיע עוד יותר על אורך יום העבודה. לכן, אותם אנשים מחפשים את האלטרנטיבה האידיאלית, שהיא עבודה מהבית. כיום, הרבה מאוד גופים מחפשים עובדים שיעבדו מהבית במשרות מלאות או חלקיות, בעיקר כדי לחסוך עלויות של נסיעות, אוכל ומקום במשרדים.
איך להיות סוכן ביטוח

חברות הביטוח הן חברות ששוכרות הרבה אנשים כדי לעבוד מהבית, במגוון רחב של תחומים. בין אם מדובר ברפרנטים, אנשי שיווק, מנהלי תיקי לקוחות או אפילו סוכני ביטוח שיעבדו בשטח, העבודה בתחום הביטוח היא מבוקשת מאוד, רווחית וכן מאתגרת. לא קיימים הרבה תחומים בהם עבודה מהבית ללא ניסיון היא אופציה, ותחום הביטוח הוא בהחלט כזה. הרבה חברות שוכרות עובדים עוד בשלב הלימודים המקצועיים, שכן יש דרישה גדולה לביטוח בכל עת. כדי להתקבל לעבודה טובה, יש ללמוד במכללה מקצועית טובה, דוגמת מכללת אורין שפלטר. עבודתו של סוכן ביטוח פנסיוני עצמאי היא מהבית או מהמשרד ורובה גם בביתם של הלקוחות. 

מסלול נוח

מכללת אורין שפלטר היא המכללה הבולטת בארץ בתחום הביטוח והיא זו שמעניקה לסטודנדטים שלה את מסלול הלימודים האיכותי ביותר. ראשית, הקורסים נערכים בשעות הערב, או בימי שישי והם אף מצולמים ומועלים לאתר לטובת אלו שלא יכולים להגיע. תחילה, לוקחים הסטודנטים ארבעה קורסי בסיס ולאחר מכן, עוברים להתמחות בתחום הפנסיוני או בתחום האלמנטרי. אורך המסלול כשנתיים בלבד, כשבסופם נערכים מבחני השלכה של משרד האוצר. במכללת אורין שפלטר מתגאים בכך שמרבית הנבחנים מדי שנה מגיעים מהמכללה, וכן גם אחוז העוברים הגדול ביותר.

 

דילוג לתוכן