עתיד תעסוקתי בטוח – גם בלי תואר בביטוח

שוק התעסוקה בעידן הנוכחי מתאפיין בשינויים רבים ובחוסר יציבות. מגמה נוספת היא התגברות הצורך בלימודים אקדמיים ארוכים על-מנת להגיע למשרות איכותיות. למרות שתי המגמות הנ"ל ישנה גם אופציה לעתיד תעסוקתי בטוח גם בלי תואר ראשון או שני – אלא על בסיס לימודי ביטוח שנמשכים שנה עד שנתיים בלבד.

מכללת אורין שפלטר מציעה 3 מסלולים שמובילים לקריירה יציבה ורבת אפשרויות גם ללא תואר בביטוח: קורס חיתום ויישוב תביעות בביטוח כללי, לימודי ביטוח אלמנטרי ולימודי ביטוח פנסיוני.

יועץ משכנתאות פרטי

קורס חיתום ויישוב תביעות בביטוח כללי נמשך 15 חודשים וכולל מפגש אחד בשבוע. בוגרי ובוגרות קורס זה יכולים לעבוד בכל חברת ביטוח גדולה כחתמים (מהות התפקיד היא בדיקת הבקשות לפוליסות והחלטה באילו תנאים תתקבל כל בקשה) או כמיישבי תביעות (מהות התפקיד היא טיפול בכל תביעה המוגשת לחברת הביטוח מא' ועד ת'). לאורין שפלטר הסכמים עם כל חברות הביטוח הגדולות בארץ, כך שהתלמידים במכללה יכולים להגיע לראיונות בחברות אלה כבר במהלך הקורס ולהתחיל לעבוד במשרה שמתאפיינת ברמת שכר נאה, תנאי עבודה נוחים ואפשרויות קידום רבות.

לימודי ביטוח אלמנטרי ניתן להשלים תוך 18-24 חודשים. לאחר קבלת רישיון סוכן ביטוח אלמנטרי מטעם משרד האוצר ניתן להתחיל לעבוד בכל חברת ביטוח גדולה כסוכנים אשר מורשים להציע ללקוחות ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוחים עסקיים ועוד מגוון רחב של מוצרי ביטוח. בוגרי ובוגרות מסלול זה יכולים להיעזר בחברת ההשמה של המכללה אשר מתמחה בהעסקה בתחומי הביטוח והפיננסים. חברת ההשמה של אורין שפלטר מסייעת באופן טבעי גם למי שמשלים את לימודי הביטוח הפנסיוני. מעבר מסלול זה וכל הבחינות הרלוונטיות מקנה רישיון שמאפשר מכירת מוצרים פנסיוניים כגון ביטוחי מנהלים וקופות גמל וכן ביטוחים נוספים כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות, ביטוחי חיים ועוד. ניתן להשלים את כל החובות במסלול תוך שנה וחצי עד שנתיים ולהתחיל להתפרנס – חברות הביטוח מציעות הן משכורת בסיס מכובדת מאוד והן עמלות ובונוסים שמשלימים רמת שכר גבוהה.

תואר בביטוח 

הלימודים המקצועיים בארץ הופכים יותר ויותר פופולאריים שכן הם מקצרים מאוד תהליך שהוא לרוב מאוד ארוך. לאור העובדה שבישראל קיים חוק גיוס לצבא, אנשים למעשה מתחילים את חייהם המקצועיים לא לפני גיל 26 או 27, ובכך מפספסים שנים שהם קריטיות. חשוב להוסיף לכך את העובדה שבישראל יש יוקר מחייה מובנה וקניית דירה נראית בגדר חלום ללא עזרה מההורים. לכן, תואר בביטוח במכללה מקצועית הוא נפוץ מאוד, ויש לו יתרונות רבים, במיוחד במכללה כמו מכללת אורין שפלטר.

קורס בנקאות ללא בגרות

המכללה מציגה מסלולי לימודים מקוצרים מתוך רצון לעזור לאנשים להתחיל את הקריירה מוקדם יותר וגם להכניס אותם לשוק התעסוקה כאשר הם מוכנים יותר. התוכן במכללה הוא מאוד מעשי ומעודכן, בניגוד לתכנים אוניברסיטאיים, שיכולים להיות מאוד תיאורטים ומיושנים. תואר בביטוח במכללה מקצועית מראה על אנשים ממוקדים, חדורי מטרה וכאלו שלהוטים להתחיל לעבוד ולהרוויח. הרבה יותר קל להגיע לחברות הביטוח הגדולות דרך

אורין שפלטר, אשר נמצאת בקשר עם אותן חברות ומכניסות אליהן עובדים בצורה שוטפת למטרות סטאז'ים, התמחויות וגם עבודה שוטפת בתום התואר. במסלול של המכללה.

ההתאמה הנכונה

החשיבות הגדולה בתואר בביטוח היא לקבל את המידע מאנשי מקצוע מנוסים. באורין שפלטר מרצים כמה מאנשי המקצוע הטובים בארץ, אשר עבדו בעמדות מפתח הן בחברות הביטוח והן במשרדים ממשלתיים, והם מגיעים עם הרי ניסיון וידע שיכול להוכיח את עצמו כיעיל כבר בשלבים הראשונים של הסטאז'. אנשים רוצים להפוך לסוכני ביטוח על מנת להרוויח שכר טוב ובנוסף, גם לעזור לאנשים לקבל פוליסות מתאימות שישאירו אותם רגועים לגבי הרכוש והבריאות שלהם. כדי לבצע את ההתאמה הזו, צריך להיות חכמים, מנוסים ובעיקר עם יכולות מתאימות שנרכשות כאשר מקבלים את ההכשרה במקום הנכון ביותר – במכללת אורין שפלטר. זה הזמן להתחיל ללמוד לימודי חתם ביטוח!

 

דילוג לתוכן