קופות פנסיה

מרבית האנשים צעירים לא חושבים הרבה שנים קדימה והנושא של הפנסיה נראה מאוד רחוק. המציאות היא שאנשים, עצמאים או שכירים, היו רוצים להגדיל את הנטו כדי להתמודד עם הקשיים ביום יום מאשר להפריש סכומים גדולים לקרנות הפנסיה. רק בהמשך הדרך, כאשר מתבגרים, מבינים את הצורך בקופות פנסיה טובות ואיכותיות על מנת להבטיח את העתיד בגיל השלישי. עם זאת, אנשים רבים פשוט לא מבינים שבכל נושא של קופות פנסיה ולא יודעים שהם לא חייבים להיות פאסיביים, אלא לנצל את כוח הצרכנות שלהם ולהשיג את העסקה הכי טובה עבורם, שלרוב, כוללת מינימום דמי ניהול והורדת עלויות שממקסמות את הנטו.
פגישה עם יועץ משכנתאות

יועץ פנסיוני טוב הוא זה שיידע לכוון את הלקוחות שלו לעסקה הטובה ביותר בהתאם למצבם המשפחתי והיכולות הכלכליות שלהם בנוגע להכנסות והוצאות. ההתמודדות עם קופות פנסיה מצריכה ידע, מחקר וניסיון, ולרוב זה משהו שרק יועצים טובים יכולים להעניק. המקצוע של יועץ פנסיוני הוא מבוקש, יוקרתי ורווחי, והרבה אנשים מכוונים לשם. יעוץ פנסיוני טוב הוא קריטי וכולל גם אלמנטים של ביטוחי חיים ובריאות, אובדן של כושר עבודה או כל מיני דברים לא צפויים שיכולים להגיע בצורה מפתיעה. יועץ פנסיוני טוב צריך להבין את השוק על בוריו ולהעניק ללקוחות פוליסות משתלמות ללקוחות שלו.

מכללה מובילה

מכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המקצועית המובילה בישראל בתחום הכלכלה, מציעה מסלול לימודים לקבלת רישיון ביטוח פנסיוני אשר ייתן לאנשים רבים את האפשרות להיכנס לתחום. המכללה מציעה מסלולי לימודים פרקטיים, אשר מאפשרים לאנשים להיכנס לעבודה עוד במהלך השנה הראשונה ולבסוף מדובר במסלול האידיאלי להכנה למבחני הלשכה של משרד האוצר והרשות לניירות ערך.  העבודה בתחום המבוקש והיוקרתי הזה מעולם לא נראתה קרובה יותר להשגה. אם אתם מתעניינים בקורס יועץ פנסיוני ורוצים לדעת כמה מרוויח יועץ ביטוח פנסיוני, צרו איתנו קשר להכוונה בנוגע ללימודים בתחום.

דילוג לתוכן