קורסים מומלצים

בעידן שבו לימודים הם מפתח קריטי לקריירה מוצלחת, אך טבעי שכולנו נחפש קורסים מומלצים, כלומר כאלה שיובילו לעבודה עם שכר גבוה, תנאים טובים ויציבות לטווח ארוך. עוד פרמטר שמאפיין לימודים מומלצים הוא האפשרות להשלים אותם תוך זמן קצר ככל האפשר, ואם גם אין תנאי קבלה נוקשים – זוהי אופציה שכדאי מאוד לשקול.

הקורסים והמסלולים שמוצעים על-ידי מכללת אורין שפלטר עונים על כל הקריטריונים הנ"ל: הם מובילים למשרות משתלמות מאוד בבנקים, בחברות ביטוח, בבתי השקעות ובתחום הנדל"ן (כשעוד אופציה היא הקמת עסק עצמאי), הלימודים נמשכים מספר חודשים עד שנתיים לכל היותר ובכל מקרה הרבה פחות מכל מסלול לימודים אקדמי ובנוסף אין דרישות קדם – כך שכל אחד וכל אחת יכולים ללמוד את אותם קורסים מומלצים ולרכוש מקצוע מבוקש מאוד.

אופציה אחת היא קורס לימוד חיתום ויישוב תביעות. הלימודים אורכים 15 חודשים ובמתכונת של מפגש אחד בשבוע בלבד – ובסופם ניתן לעבוד בחברת ביטוח באחד משני התפקידים שמהווים את הבסיס לפעולתה: חתמות (בחינת הבקשות לביטוחים והחלטה מתי כדאי לחברה לבצע את הביטוח ובאילו תנאים) ויישוב תביעות (בחינת הבקשות להפעלת פוליסות ביטוח והחלטה מתי הלקוח אכן זכאי לשיפוי או פיצוי). בהקשר זה כדאי לדעת שלאורין שפלטר ישנה חברת השמה משלה. החברה נמצאת בקשר ישיר ורציף עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל (מנורה, הפניקס, איילון, מגדל, כלל, הראל ועוד) ומסייעת לבוגרים ולבוגרות של קורס מומלץ זה להתקבל לעבודה מיד עם השלמת הלימודים (ולפעמים כבר במהלכם).

עוד קורס שכדאי להכיר הוא יזמות נדל"ן והשקעות – הלימודים מורכבים מ-13 מפגשים שגם מקנים ידע תיאורטי יקר ערך וגם כוללים תרגולים מעשיים, סימולציות ופרויקט גמר בליווי איגוד הנדל"ן הישראלי. זהו קורס מומלץ לכל מי שרוצה לנצל את ההזדמנויות הרבות להשקעות שמציע שוק הנדל"ן בימינו.

 

דילוג לתוכן