קורסים מקצועיים לנשים

קורסים מקצועיים לנשים

אחת המגמות החזקות ביותר בתחום התעסוקה היא ביטול ההפרדה הנוקשה בין קריירה לבין משפחה, כך שיותר ויותר נשים נהנות מכל היתרונות של תעסוקה איכותית: שכר גבוה, סביבת עבודה מעצימה, אפשרויות רבות להתקדם ויציבות לטווח ארוך.

הבסיס למשרות שכאלה הוא הכשרה מקצועית נכונה – מכללת אורין שפלטר מציעה מספר אפשרויות של קורסים מקצועיים לנשים (שעשויים להתאים כמובן גם לגברים), וגם סיוע משמעותי בהשמה. המכנה המשותף של כל האפשרויות הוא שאין תנאי קבלה או צורך בידע קודם או ניסיון מקצועי, האפשרות להשלים את הלימודים בפרק זמן קצר יחסית ומידת ההתאמה הרבה של המשרות לנשים ובפרט לאמהות.

קורס מקצועי אחד שמתאים לנשים הוא לימודי חיתום ויישוב תביעות. בוגרות קורס זה – שנמשך 15 חודשים ומורכב ממפגש שבועי אחד בלבד – יכולות לעבוד בכל חברת ביטוח באחד משני התפקידים שמהווים את הבסיס בתחום זה: פעולת החיתום הינה בדיקת בקשה לפוליסה (מכל סוג שהוא) והחלטה האם להיענות לבקשה (ואם כן, באילו תנאים). יישוב תביעות הינה הפעולה של בדיקת הבקשות להפעלת פוליסה כזו או אחרת, והחלטה האם אכן המקרה שאירע עומד בתנאי הפוליסה והלקוח זכאי לפיצוי בהתאם. במשרות אלה השכר ההתחלתי גבוה יחסית, אפשרויות הקידום רבות ובזכות הקשרים הטובים של מכללת אורין שפלטר עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל (הראל, כלל, מגדל, הפניקס, מנורה ועוד) בחלק מהמקרים מוזמנות התלמידות לראיונות עבודה כבר במהלך הלימודים.

עוד קורסים מקצועיים לנשים במכללת אורין שפלטר הם מסלולי ההכשרה לעבודה בשוק ההון – לימודים שמאפשרים התחלת עבודה בתפקידים כמו יועצת השקעות, מנהלת תיקים או משווקת השקעות תוך 18-24 חודשים. גם לבוגרות מסלול זה מסייעת חברת ההשמה של אורין שפלטר למצוא משרה אידיאלית בהתאם להעדפותיהן תוך זמן קצר ממועד השלמת כל הקורסים, וליהנות מעיסוק מרתק שהשכר ההתחלתי בו הוא 8,000-10,000 ש"ח לחודש ולאחר צבירת ניסיון ניתן להגיע גם לשכר חודשי של 16,000-24,000 ש"ח.

דילוג לתוכן