קורס ביטוח אלמנטרי

ביטוח רכב הוא אחד הביטוחים הנפוצים ביותר, גם לנוכח העובדה שיש כלי רכב רבים מאוד בארץ והן בגלל שבחלקו זהו ביטוח חובה. לא מעט חברות ביטוח משקיעות משאבים רבים בפרסום ביטוחי הרכב שלהם, ובאופן כללי מדובר בשוק ששוררת בו תחרות עזה – דבר שמשחק כמובן לטובת הצרכן, שיכול למצוא ביטוח לאוטו בתנאים מצוינים ובמחיר אטרקטיבי.

אנשי המקצוע שדרכם נרכשים מרבית ביטוחי הרכב הם סוכני ביטוח אלמנטריים. חלק מהסוכנים עובדים בחברת ביטוח כשכירים, ואחרים מתפרנסים מעסק עצמאי שהקימו – ובכל מקרה מדובר על עבודה שרווח נאה מאוד בצידה. על-מנת להפוך לסוכן או סוכנת ביטוח אלמנטריים נדרש רישיון, שאותו מנפיקה רשות ההון ביטוח וחיסכון שבמשרד האוצר. הרישיון ניתן למי שעוברים 6 מבחנים: בכלכלה, חשבונאות, מימון וסטטיסטיקה, יסודות הביטוח, ביטוח רכוש וביטוח תאונות.

במכללת אורין שפלטר תוכלו ללמוד לימוד ביטוח אלמנטרי בקורסי הכנה לכל הבחינות הנ"ל. הקורסים מועברים על-ידי מרצים בעלי ניסיון נרחב בהוראה, ובהתאם אחוזי ההצלחה של תלמידי המכללה במבחנים גבוהים במיוחד וניתן להשלים את כל הדרישות בדרך לרישיון סוכן ביטוח אלמנטרי תוך פחות משנתיים. בנוסף מקבלים המשתתפים בקורסים גישה לאתר אינטרנט ובו הרצאות מצולמות ומבחר רחב של תרגילים שמבטיחים הגנה למבחן עם מוכנות מלאה וביטחון עצמי רב. עוד כדאי לדעת שאין תנאי קבלה – כל אחד וכל אחת יכולים ללמוד בקורסים אלה ולרכוש מקצוע מבוקש תוך זמן קצר. בעלי תואר אקדמי בתחום הפיננסי (מנהל עסקים, כלכלה, חשבונאות) פטורים מ-3 המבחנים הראשונים ויכולים לקבל את הרישיון על בסיס 3 קורסים בלבד. אופציה נוספת (שפתוחה לכולם) היא לימודים מקוונים מהבית, בעלות מופחתת ובשיא הנוחות.

למכללת אורין שפלטר יתרון משמעותי נוסף – חברת ההשמה שהיא מפעילה מסייעת לבוגרים ולבוגרות להגיע למשרות אידיאליות עבורם, וסוכנות הביטוח שלה עוזרת למי שרוצה להקים עסק עצמאי ליהנות מהכנסה קבועה עד לביסוס תיק לקוחות גדול מספיק. אחרי הלימודים אפשר לבדוק תפקיד בנקאי.

תחום הביטוחים האלמנטריים הוא תחום שנוגע לכל אחד מאיתנו בצורה זו או אחרת. הצורך הראשוני שלנו הוא להגן על מה ששלנו וביטוח הוא הדבר שעוזר לנו להשיג את הביטחון המרבי בנושא. כל אחד מחזיק ברכוש יקר וחשוב ואף טס לחופשות או צריך להגן על עצמו בפני תאונות. לכל הצרכים הללו יש מענה בדמות ביטוח אלמנטרי שעובד בצורה מאוד פשוטה – תשלום חודשי תמורת הגנה ופיצוי מלא ברגע האמת. הדבר החשוב הוא שבתור לקוחות, כל אחד מאיתנו צריך להבין את הצורך הקיים שלו, לנצל את הכוח הצרכני שלו ולנסות להגיע למצב בו הוא מקבל פוליסה טובה ומתאימה עבורו, כלומר – תשלום חודשי נמוך יחסית עבור ביטוחים מקיפים ככל שניתן, בהתאם לרמות הסיכון שבהן הוא נמצא. מחירי לימודי הביטוח משתנים ממכללה למכללה.

קנייה של פוליסות טובות היא אינה פשוטה וקשה מאוד להגיע אליהן אם לא עובדים עם סוכני ביטוח איכותיים שקיבלו את ההכשרה הנכונה. יש למצוא סוכני ביטוח טובים ואמינים, שיודעים את עבודתם ועושים הכל כדי למצוא מודל ביטוחי אידיאלי, שיטיב עם הלקוחות כמו שהוא מטיב עם הגוף המבטח. ההכשרה הטובה והאיכותית ביותר נמצאת במכללת אורין

שפלטר, שכן לימודי קורס ביטוח אלמנטרי הם מקיפים מצד אחד, אך קצרים יותר מלימודים אקדמיים מלאים מנגד.

קורס בנקאות ללא בגרות

פרקטי ועדכני

לימודי ביטוח אלמנטרי הם פרקטיים יותר ונוגעים לבעיות שכל אחד מאיתנו חווה בחיים, וזאת בניגוד לביטוח הפנסיוני, שהוא יותר דאגה לטווח ארוך. אין כל ספק שלימודי ביטוח אלמנטרי הם יותר ענייניים, ממוקדים ויכולים לפנות להרבה יותר אנשים. כאשר לומדים ביטוח אלמנטרי באורין שפלטר מקבלים חומר רלוונטי ועדכני, מפי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. המטרה היא להגיע מוכנים מא' ועד ת' למבחני הלשכה של משרד האוצר והרשות לניירות ערך, על מנת לצאת לשוק העבודה עם כלים מספקים להצלחה.

דילוג לתוכן