קורס בנקאות

כבר בגיל קטן אנשים מבינים שמתמטיקה היא אחד מהמקצועות הדומיננטיים והחשובים ביותר בתוכנית הלימודים. יש דגש רב על מה שמהווה את הבסיס למקצועות כלכליים רבים, מתוך מחשבה שהנושא הכלכלי מדבר לכל אחד מאיתנו בשלב כזה או אחר של החיים. באופן טבעי, אנשים אשר מצטיינים ואוהבים את התחום הולכים לעבוד במקצועות כלכליים כדי להיכנס לעבודה איכותית ומבוקשת. תחום הכלכלה הוא גדול ונרחב, עם הרבה מאוד מקצועות טובים ורווחיים, כולל עבודה בבנקים. אנשים חושבים שאפשר לקחת קורס בנקאות באחת המכללות ולהיכנס לעבודה מיידית, אך כאשר יש תחומים אחרים.

קורס בנקאות ללא בגרות

קורס בנקאות יכול להועיל, אך לא כמו קורס כלכלי ייעודי במכללה מקצועית טובה. במכללה כמו מכללת אורין שפלטר ניתן ללמוד מקצועות רווחיים ומבוקשים כמו ייעוץ משכנתאות, ייעוץ השקעות, שוק ההון ומכירת פוליסות ביטוח ולהיכנס לתחום במהרה. המכללה היא מכללה מקצועית שמכינה את הסטודנטים שלה למבחני הלשכה של משרד האוצר והרשות לניירות ערך, ובתוך כך, מציגה את אחוז הנבחנים והעוברים הגבוה ביותר בכל שנה. המכללה מציגה מספר רב של יתרונות, כולל מסלול לימודים מקוצר של שנתיים בלבד, מרצים מהשורה הראשונה ולימודים שהם פרקטיים ולא תיאורטיים.

הכשרה נכונה

למכללה יש שני קמפוסים – בתל אביב ובחיפה, והגישה אליהם נוחה מאוד. השיעורים נערכים בשעות הערב, מה שמאפשר לסטודנטים לעבוד ולנהל חיים אישיים במהלך התואר, וזאת בניגוד להרבה מאוד תארים אקדמיים שמשעבדים אנשים למספר שנים. התארים המקצועיים הם מכווני מטרה, מה שעוזר לחסוך זמן וכאשר מתחילים לעבוד תוך כדי התואר מקבלים יתרון ענק בדמות צבירת ניסיון וידע. המטרה היא להגיע מוכנים למבחני הלשכה ולהיכנס לתחום בחברה גדולה או בתור עצמאי בשטח. התחומים הללו יכולים להיות מאוד רווחיים, ולכן חשוב לקבל הכשרה נכונה כדי למקסם את הרווח. במכללת אורין שפלטר תוכלו למצוא מגוון רחב של הצעות לעבודה בתחום הביטוח.

דילוג לתוכן