קורס בשוק ההון למתחילים

תחומי עניין משתנים עם הזמן ויש הרבה אנשים שמגיעים למסקנה שהם רוצים להיכנס לתחומים נוספים ו/או אחרים בשלבים שונים של החיים. אנשים אשר מתבססים מבינים כי הם יכולים לעשות הרבה מאוד כסף בשוק ההון, ולכן רוצים ללמוד את הנושא ולראות איך אפשר לפתח אותו. לא מדובר בדבר שאפשר לעשות על רגל אחת, ולכן חשוב מאוד לקבל את ההכשרה הנכונה על מנת לבצע השקעות שהן גם רווחיות וגם עם מינימום סיכון. לא בהכרח מדובר על הסבת מקצוע באופן מלא, אלא גם אנשים שרוצים לבצע השקעות נקודתיות, אך בכל מקרה, החשיבות של הכשרה נכונה היא עצומה.

קורס בשוק ההון למתחילים

קורסים למתחילים הם לא תמיד מספיק איכותיים או מקיפים, אך כאשר רוצים להיכנס לשוק ההון, חייבים לחפש את המקום הנכון ללמוד בו. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המובילה בישראל לכל תחומי הכלכלה, כולל משכנתאות, ביטוחים וכמובן ייעוץ השקעות ושוק ההון. במכללה אפשר לקבל קורס בשוק ההון למתחילים אשר יעניק את כל המידע הרלוונטי והעדכני ביותר לגבי איך להצליח ולהרוויח בשוק. במכללה מלמדים המרצים האיכותיים ביותר בארץ, והם עומדים לרשות הסטודנטים בכל עת. השיעורים נערכים בשעות הערב ובימי שישי, כך שסטודנטים אשר לא רוצים על חיים מקצועיים ואישיים, לא חייבים לעשות כך.

עולם רווחי

במכללת אורין שפלטר מקבלים מסלולי לימודים של שנתיים בלבד, שבסיומן ניגשים למבחני הלשכה של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. הקורס הוא פרקטי מאוד ומכניס אנשים אל תוך העולם הסבוך של שוק ההון. אין קורסים בתאוריה ואין קורסים מכינים – כל חומר הלימוד הוא מעשי בלבד, וזה מה שמבדיל מכללות מקצועיות מאוניברסיטאות. מכללת אורין שפלטר מעניקה מכלול של שירותים לסטודנטים שלה והקורס החדש יכול להפוך הרבה אנשים לעשירים במיוחד. יסודות הביטוח, דיני ביטוח, ביטוחי חיים, ביטוחי רכוש הינם רק חלק מהנושאים הנלמדים בקורס חיתום וישוב תביעות

דילוג לתוכן