קורס הכשרה לסוכן ביטוח לימודים באזור הצפון

קורס סוכני ביטוח בצפון מכשיר אתכם לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה. סוכני ביטוח המייעצים ללקוחות בנושאים שונים ומגוונים, נדרשים כיום בכל ניהול עסקה. אדם מן הישוב אינו יכול לנהל בעצמו את ענייני הפנסיה שלו או לבחור בעצמו את הביטוח המתאים.
ביטוח רכב או דירה, ביטוח בריאות או חיים וכל ביטוח אחר שהלקוח מעוניין בו, דורש ידע מעמיק והכשרה מתאימה, בשביל לבצע את הבחירה הנכונה. בלעדי איש מקצוע מיומן ומנוסה ובקיא בכל החוקים והרגולציות, אין לו אפשרות אמיתית לבחור את הפוליסה המתאימה.
התאמת הפוליסה או הביטוח נעשית בתיאום עם סוכני ביטוח ויועצים פנסיונים וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. המכללה שלנו, אורין שפלטר מכינה אתכם לשוק העבודה. סוכן ביטוח לימודים באזור הצפון הוא הדרך שלכם להצלחה.

 ליווי אישי לבחינות ההסמכה

הקורס לסוכני ביטוח בצפון של מכללת אורין שפלטר, מכין אתכם לבחינות ההסמכה. אנחנו מציעים ללומדים קורס בלימודי ביטוח אלמנטרי המכין אתכם לבחינות של הרשות לנירות ערך ומשרד האוצר. סוכן ביטוח אלמנטרי עוסק בעיקר בביטוחי רכוש ועסקים והוא נדרש לעבור ארבע בחינות יסודיות. בחינה בחשבונאות, כלכלה ומימון, הנדרשת על ידי הרשות לניירות ערך. בחינה נוספת ביסודות הביטוח הנדרשת מטעם משרד האוצר.
המסלול שלנו אורך כשנה וחצי עד שנתיים והוא כולל הכשרה מעשית ותיאורטית מקיפה. אנחנו מאמינים בשילוב של שני התחומים בשביל להכשיר את הסטודנט ישירות לשוק העבודה.
לאחר הבחינות של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר, הסטודנט נדרש לעבור בחינות גמר ובסופן לעבור התמחות של חצי שנה אצל מאמן בעל רישיון. העבודה המעשית היא הכרחית בשביל לרכוש ניסיון בתחום ולהיות מסוגלים לעבוד מייד עם סיום הלימודים בהצלחה.

דילוג לתוכן