קורס חיתום

חיתום הוא תפקיד בסיסי בתחום הביטוח – והזדמנות לתעסוקה יציבה, בתנאים נוחים מאוד וברמת שכר טובה כבר בתחילת הדרך. במכללת אורין שפלטר תוכלו ללמוד בקורס חיתום שנמשך כ-15 חודשים במתכונת של מפגש אחד בשבוע, ולהתקבל לעבודה בחברת ביטוח גדולה עוד לפני סיום הלימודים.

מהות עבודתם של החתמים היא לבחון בקשות לפוליסות ביטוח, ולהחליט האם ובאילו תנאים הן יתקבלו. הבדיקות מתבצעות על סמך קריטריונים מפורטים ומדויקים וחישובים שלוקחים בחשבון פרמטרים רבים, אולם חשוב לדעת שניתן להצליח בעבודה זו גם ללא ידע מוקדם או זיקה לתחום. אין תנאי קבלה ללימודים וצוות המרצים של אורין שפלטר אמון על העברת כל הכלים הנחוצים לחתמים לכל תלמיד ולכל תלמידה. כמו כן זוכים המשתתפים בקורס לליווי אישי צמוד שמסייע להם להתגבר על קשיים נקודתיים ולהפיק את מלוא התועלת מהלימודים, אשר כוללים גם מרכיב מעשי משמעותי: סדנאות, סימולציות, תרגולים ועבודה עם התוכנות שבהן משתמשות גם חברות הביטוח, ובקיצור כל מה שצריך כדי שהקליטה בעבודה עצמה תהיה מהירה וקלה ככל האפשר.

הלימודים נמשכים כ-15 חודשים ועוסקים במגוון רחב של נושאים כגון: יסודות הביטוח, דיני ביטוח, דיני נזיקין, ביטוחי רכב, ביטוח דירה, ביטוחי רכוש, ביטוחי בריאות, ביטוחים סיעודיים, אובדן רווחים, חבויות ועוד. עוד כדאי לציין כי אין מבחן חיצוני בדרך לעבודה כחתמים, אלא רק בחינה פנימית של המכללה.

למכללת אורין שפלטר הסכמים עם כל חברות הביטוח המובילות בארץ, ובהן מנורה, כלל, מגדל, הכשרה והפניקס – הסכמים לפיהם מוזמנים תלמידי קורס חיתום לראיונות עבודה לפעמים עוד לפני סיום הלימודים. הרמה הגבוהה של קורס החיתום של אורין שפלטר הופכת את הבוגרים לנשות ואנשי מקצוע מבוקשים מאוד, וכאמור מדובר בתחום שמספק שכר נאה כבר בתחילת הדרך, שעות עבודות נוחות וסביבת עבודה מעצימה.

דילוג לתוכן