קורס יועץ פנסיוני און ליין

לימודי יעוץ ושיווק פנסיוני מכשירים אתכם לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק, יועץ פנסיוני. ייעוץ פנסיוני דורש ידע נרחב בנוגע לכל תוכניות החיסכון לפנסיה. היועץ עוזר ללקוח לבחור את החסכון המתאים ביותר עבורו, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים ובונה עבורו תכנית חסכון לפנסיה שתאפשר לו לחיות בכבוד. כל ניהול תהליך הפרישה מתבצע היום על ידי יועצים מומחים העובדים באופן עצמאי או דרך חברות הביטוח השונות.
מכללת אורין שפלטר מציעה עבורכם, עובדי בנקים, חברות וסוכנויות ביטוח, מסלול לימוד ייחודי, קורס ייעוץ פנסיוני און ליין.
בעולם של היום לימודים און ליין הם האופציה המועדפת. מעבר למשבר הנוכחי וחוסר היכולת לקיים שיעורים פרונטליים כבר בעבר המכללה שלנו עברה ללימודים מרחוק. רוב הסטודנטים הם אנשים עסוקים, עבור רבים מהם האופציה ללימודים מרחוק, בשעות נוחות עבורם, היא האופציה היחידה. אנחנו מציעים ללומדים לימודים מלאים והכנה מקיפה לכל הבחינות הנדרשות ברשות לניירות ערך ומשרד האוצר.

לימוד תחום הפרישה בצורה מקצועית ומקיפה

לימודי מקצוע תחום הפרישה דורש מומחיות רבה בנושאים שונים ומגוונים. אצלנו במכללת אורין שפלטר בנינו תכנית המבוססת על מודל תלת שלבי.
– הרובד הראשון הוא הרובד התיאורטי, בו נלמדים כל הנושאים הנדרשים לצורך המבחנים ולצורך העבודה.
– הרובד השני הוא תחום האסטרטגיות המעשיות ליישום הכלים התיאורטיים הלכה למעשה.
– התחום השלישי הוא הבנה של מבנה המשפחה ושל הצרכים המיוחדים של כל משק בית.

אצלנו במכללה הלימוד האינטראקטיבי הוא מוקד העניין, לימוד המכוון להקניית כלים מעשיים להתמודדות עם סיטואציות חיים קונקרטיות. המרצים שלנו הם אנשי מקצוע שעובדים בתחום וחולקים עם הסטודנטים את הידע ואת הניסיון שצברו במשך שנים רבות של עשייה.

דילוג לתוכן