קורס יסודות הביטוח אונליין

קורס יסודות הביטוח נמשך שלושה חודשים, והוא מכין אתכם לקראת המבחנים של משרד האוצר. לשם קבלת רישיון סוכן ביטוח, יועץ או משווק פנסיוני, אתם צריכים לעבור בחינה של 50 שאלות אמריקאיות, בה כל תשבה נכונה מזכה אתכם בשתי נקודות. הציון העובר לשם קבלת התעודה הוא 60. הקורס שלנו מתאים עבור כל מי שמעוניין לעבוד כסוכן ביטוח כללי או פנסיוני. הקורס מתקיים ללא תנאי קבלה.

סוכני ביטוח מובילים הם מצרך מבוקש בשוק העבודה. בשנים האחרונות יש דרישה הולכת וגוברת לסוכנים מעולים, שיתנו שירות ללקוחות בכל רחבי הארץ. בהתאם לכך הגברנו את קצב הקורסים אצלנו במכללה, ופתחנו פורטל משרות מיוחד, שעוזר לסטודנטים למצוא עבודה. הביקוש לסוכני ביטוח נמצא במגמת עלייה, אבל צריך לדעת איך למצוא את המשרות המתאימות. כמו כן צריך להיות ראשון בתחרות עם סוכנים אחרים. הפורטל שלנו מעניק לסטודנטים נקודת פתיחה מעולה, במרוץ למציאת עבודה. 

בסיום לימודי ביטוח תוכלו לבחור בין עבודה כיועץ משכנתאות או כמשווק פנסיוני. היועצים נותנים שירות אובייקטיבי ללקוח והמשווקים מוכרים פוליסות ביטוח. בשני המקרים ההכשרה אצלנו במכללה מכינה אתכם בצורה מלאה להשתלבות בשוק העבודה.

יועץ או משווק פנסיוני

יועץ פנסיוני, עוזר ללקוחות לבחור את פוליסת הביטוח המתאימה עבורם. אנשים רבים מבוטחים בביטוחים שעולים להם המון כסף מדי חודש בחודשו. הסוכן ביחד עם הלקוח בודק אילו ביטוחים מתאימים באופן אופטימאלי לצרכים של הלקוח. משווק פוליסות ביטוח הוא איש מכירות. כמובן שטובת הלקוח עומדת גם היא לנגד עיניו אבל הוא אינו יועץ אובייקטיבי. הבחירה באחד משני התחומים קשורה להעדפות אישיות של הסטודנטים. אצלנו במכללה אנחנו עוזרים לכם לבצע את הבחירה הנכונה. אתם מוזמנים להתחיל במסלול המשולב שבו יש לשלל אופציות מייעוץ משכנתאות ללימודי ביטוח אלמנטרי, ולבחור בסיום הלימודים את הכיוון המקצועי הנכון עבורכם

דילוג לתוכן