קורס סוכן ביטוח בחיפה

סוכני ביטוח מובילים היום את המהפכה בשוק הביטוחים. בדיוק בשביל זה יש לנו מסלול ייחודי, קורס סוכן ביטוח בחיפה עבור תושבי הצפון והסביבה. אנחנו מעבירים קורסים בביטוח אלמנטרי ופנסיוני שניהם מקצועות עבודה לנשים. כמובן שיש לנו גם מסלול משולב של שני התחומים. מכללת אורין שפלטר מעבירה שני מסלולי ביטוח אלמנטרי עבור הסטודנטים. מסלול בייעוץ ובמתן הביטוח עצמו. אצלנו תוכלו להתמחות בתחום המתאים ביותר עבורכם וכמובן לשלב בין שניהם. דרך המלך לדעתנו היא שילוב בין שני התחומים בשביל לספק ללקוחות שלכם את הטוב ביותר שניתן.

סוכני ביטוח אלמנטרי עובדים כעצמאים או בתוך במסגרת חברה גדולה. הסטודנטים מתמקדים בכל סוג ביטוח שירצו, ביטוחי חיים, רכוש או כל ביטוח אחר כנדרש. סוכנים מקצועיים חוסכים עבור הלקוחות שלהם אלפי שקלים על תכניות לא מתאימות. סוכן ביטוח מקצועי מוצא עבור הלקוח את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלו. אצלנו תלמדו איך לעבוד עם לקוחות ולשרת אותם בצורה הטובה ביותר. לפעמים צריך כושר שכנוע ויכולת מכירה ואת זה נתרגל במהלך הקורס. באמצעות סימולציות ותיאורי מקרים נכנס ישירות לעובי הקורה.

קורס סוכן ביטוח בחיפה

על מנת לקבל רישיון ביטוח אלמנטרי יש לעבור שישה מבחנים. ארבעה מבחנים מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך, מבחן יסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות ומימון וסטטיסטיקה ושני מבחנים  מטעם משרד האוצר, ביטוח רכוש וביטוח תאונות. בסיום הקורס יש לעבור התמחות של חצי שנה.

שילוב בין ביטוח פנסיוני לאלמנטרי

אנחנו ממליצים לכם בחום לשלב בין פנסיוני לאלמנטרי בשביל להגיע לקהל לקוחות רחב יותר. בנוסף לכך השילוב בין שני התחומים מאפשר לכם לשמר לקוחות קיימים. רבים מהמבוטחים צריכים את שני השירותים הנדרשים. באמצעות שילוב של שני התחומים אתם מציעים ללקוחות שירות כולל ואיכותי המכיל את כל הנדרש עבורם. שירות מקצועי ברמה הכי גבוהה שניתן.

דילוג לתוכן