קורס סוכן ביטוח בצפון

במכללת אורין שפלטר יש לנו שני מסלולים מרכזיים להכשרת סוכני ביטוח. מסלול ביטוח אלמנטרי ומסלול פנסיוני. ביטוח אלמנטרי מטפל בביטוחי רכוש ותאונות. ביטוח פנסיוני מטפל בכל הנושא של פנסיה כולל ביטוחי חיים, בריאות ואובדן כושר עבודה. קורס סוכני ביטוח בצפון במכללת אורין שפלטר פתוח עבורכם בשני מסלולי הלימוד. המכללה שלנו פועלת בכל רחבי הארץ וגם באופן מקוון. אנחנו עובדים ביחד עם טובי המרצים בתחום. בשביל להעניק לסטודנטים שלנו לימוד מעשי ותיאורטי ברמה הגבוהה ביותר שניתן.

במסלול אלמנטרי הסטודנטים שלנו עובדים בסיום הלימודים כשכירים בחברה או כעצמאים. שאלת כמה מרוויח סוכן ביטוח תלויה בניסיון, עובד מתחיל משתכר שכר של 6000 ש"ח שעולה בהדרגה כל שנה. יועץ ומשווק מנוסה מרוויח עד 15,000 שקלים, לא כולל בונוסים.

כעצמאים עליכם לבנות בעצמכם את תיק הלקוחות שלכם. במסגרת הלימודים במכללה נלמד איך לעשות זאת בהצלחה. אין צורך בדרישות מוקדמות לקורס. כל חומר הלימודים מועבר במהלך הקורס. לצורך קבלת רישיון תצטרכו לעבור ארבעה בחינות מטעם הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. חשבונאות, מימון וסטטיסטיקה וכלכלה מטעם הרשות לניירות ערך. יסודות הביטוח, ביטוח רכוש ותאונות מטעם משרד האוצר. בסיום הלימודים יש לעבור התמחות של שישה חודשים.

קורס סוכן ביטוח בצפון

סוכן ביטוח פנסיוני

תפקידו של הסוכן לעזור ללקוחות בכל הנוגע לקופות הגמל והביטוחים השונים. בשנים האחרונות המסלולים הפנסיוניים התרחבו והמון לקוחות מוצאים את עצמם אובדי עצות. היועץ עוזר ללקוחותיו למצוא את המסלול המתאים עבורכם וחוסך בהתאם אלפי שקלים מדי שנה. משווק פנסיוני  הוא עובד של חברת הביטוח ותפקידו לשווק את המוצרים ללקוחות. בניגוד ליועץ, המשווק מוכר מוצרים ויש לו עניין אישי במכירה. כמובן הכל בהתאם לטובת הלקוח ולצרכים המתאימים עבורו.
אצלנו במכללת אורין שפלטר לומדים את התחום לעומק באמצעות סימולציות וניתוח תיקים. אנחנו שמים דגש מיוחד על לימודים מעשיים בהכשרה לעבודה.

דילוג לתוכן