קורס סוכן ביטוח מחיר

סוכני ביטוח – בין אם אלה בעלי הרישיון הפנסיוני ובין אם אלה בעלי הרישיון האלמנטרי, בין אם הם עובדים כשכירים ובין אם כעצמאיים – נהנים משכר גבוה (ואפילו מאוד) וכן מתעסוקה מעניינת. משכורת סוכן ביטוח עצמאי ואפילו שכיר יכולה להיות מתגמלת מאוד בהתאם לעמלות ולפוליסות שלו. בהתאם ישנו ביקוש רב ללימודים שמאפשרים להיכנס לתחום הרווחי, וכשמתלבטים בין מספר אפשרויות של קורס סוכני ביטוח מחיר כל קורס הוא כמובן פקטור חשוב בהחלטה – אבל מומלץ לבחון במקביל גם את התועלת שמקנה כל מסלול לימודים.
משכורת סוכן ביטוח עצמאי

במכללת אורין שפלטר ישנם שני מסלולים רלוונטיים: ביטוח אלמנטרי וייעוץ ושיווק פנסיוני. כל אחד מהמסלולים מוביל לקבלת רישיון אחר מטעם משרד האוצר – הראשון מכשיר סוכני ביטוח אלמנטריים (שמתאימים ללקוחותיהם ביטוחי רכוש, ביטוחים עסקיים, ביטוחי נסיעות לחו"ל ועוד) והשני מכשיר סוכני ביטוח פנסיוניים (אנשי מקצוע שמוסמכים להתאים ביטוחי בריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחי חיים ועוד). כדאי לדעת שכל מסלול כולל 6 קורסים שמתוכם 4 זהים, כך שלאחר קבלת רישיון אחד קל למדי לקבל גם את השני ולהרחיב את אפשרויות התעסוקה והפרנסה. 4 הקורסים המשותפים הם בכלכלה, יסודות הביטוח, סטטיסטיקה ומימון וחשבונאות, ולאחר מכן ישנם הקורסים ביטוח רכוש וביטוח תאונות במסלול הראשון וניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני במסלול השני.

סיבה טובה אחת לבחור באורין שפלטר כשמחפשים קורס סוכן ביטוח היא הניסיון הרב מאוד של המרצים בכל הקורסים, ניסיון ספציפי בהוראה ובהכנה לקראת המבחנים הרלוונטיים. סיבה שנייה היא דרכי הלימוד המתקדמות, כולל אתר אינטרנט ובו שלל תרגילים ופתרונות – וביחד עם הליווי הצמוד לכל תלמיד מובטח לכולם להגיע לכל המבחנים מוכנים היטב. עוד סיבה לכך שמדובר בקורסים משתלמים היא שלמכללה יש גם חברת השמה, אשר מסייעת לבוגרים למצוא משרות אידיאליות עבורם מיד עם השלמת הלימודים.

דילוג לתוכן