קורס סוכן ביטוח רכב

סוכן ביטוח רכב

ביטוח רכב, חובה או מקיף, הוא אחד הביטוחים הנפוצים ביותר. סוכן ביטוח רכב הוא למעשה סוכן ביטוח אלמנטרי, שמורשה להתאים ללקוחותיו גם ביטוחי רכוש אחרים, ביטוחי תאונות אישיות, ביטוחי נסיעות לחו"ל, ביטוחים עסקיים, ביטוחי חבויות ועוד. הביקוש ההולך וגדל לשירותיהם של אנשי מקצוע אלה, הן השכירים והן אלה שהקימו עסק עצמאי בתחום, מבטיח להם הכנסות גבוהות ולעתים אפילו גבוהות מאוד.

הדרך המהירה ביותר להפוך לסוכן ביטוח רכב שמוכר גם ביטוחים אחרים היא לימודים במכללת אורין שפלטר. זהו מסלול שפתוח לקהל הרחב, ללא שום צורך בידע מוקדם או ניסיון כלשהו, ושניתן להשלים אותו בפרק זמן של 18-24 חודשים בלבד. המסלול כולל 6 קורסים: יסודות הביטוח, ביטוח רכוש, ביטוח תאונות, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון וכלכלה. כל קורס הוא למעשה הכנה אופטימלית למבחן (שאותו עורכים משרד האוצר או הרשות לניירות ערך), ובזכותה האפשרות להתחיל להתפרנס בתחום רווחי זה תוך עד שנתיים.

ההכנה כוללת הרצאות שמועברות על-ידי מרצים שהתמחו בהכנה למבחנים הנ"ל, גישה להרצאות מצולמות (כך שכל תלמיד יכול לחזור על כל נושא שאיתו הוא מתקשה בבית, ולהבין אותו טוב יותר), תרגול רחב היקף (בין השאר באמצעות אתר האינטרנט של המכללה שכולל שלל שאלות מתוך מבחנים קודמים ולצידן פתרונות מפורטים) וליווי אישי לכל תלמיד ותלמידה.

התמיכה של המכללה נמשכת גם לאחר השלמת הלימודים וקבלת רישיון סוכן ביטוח אלמנטרי: לאורין שפלטר ישנה חברת השמה משלה, שנמצאת בקשרי עבודה רציפים עם כל חברות הביטוח המשמעותיות בארץ (שומרה, שירביט, הכשרה, הפניקס, מנורה, איילון, הראל, מגדל, כלל ואחרות) ועל כן לבוגרים קל להגיע למשרה המתאימה להם ביותר. לאורין שפלטר יש גם סוכנות ביטוח שמאפשרת למי שרוצה להקים עסק עצמאי לעשות זאת בתנאים טובים במיוחד ובפרט תוך הבטחת הכנסה קבועה בתחילת הדרך ועד לבניית תיק לקוחות.

דילוג לתוכן