רישיון יועץ פנסיוני

רישיון יועץ פנסיוני מאפשר לבעליו לעסוק באחד המקצועות המתגמלים ביותר בתחום הביטוח. יועצים פנסיוניים – בין אם שכירים ובין אם עצמאיים – נהנים משכר מרשים ועניין רב, ועוד סיבה טובה ללמוד במסלול שבסופו תקבלו את הרישיון הנ"ל היא שהביקוש לשירותיהם של יועצים פנסיוניים נמצא במגמת עלייה וצפוי להיות גבוה גם בעתיד.

מהות עבודתם של היועצים הפנסיוניים היא לסייע ללקוחות לבנות תיק פנסיוני אופטימלי בהתאם לצרכים שלהם. בהקשר זה חשוב לזכור שגם שכירים וגם עצמאיים מחויבים להפריש חלק מהכנסותיהם לקרן פנסיה, קופת גמל או ביטוח מנהלים, שישנן שלל קרנות וקופות ולמי שאינו מומחה בתחום לא קל לבחור ביניהן, ושישנה מודעות גבוהה לחשיבות הבטחת רמת החיים שהורגלנו אליה גם לאחר הפרישה מהעבודה – ובהתאם הביקוש הניכר לשירותיו של כל יועץ פנסיוני, ואיתו התמורה: יועץ שכיר משתכר בין 8,000 ל-16,000 ש"ח בחודש וזוכה לתנאים מצוינים כמו כל עובדי הבנקים, ובעלי רישיון יועץ פנסיוני שבחרו באופציה של עסק עצמאי יכולים להגיע להכנסות גבוהות אף יותר אם יפגינו חריצות ומקצועיות.

הדרך אל הרישיון כוללת מעבר 6 בחינות (בכלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, יסודות הביטוח, ניתוח ניירות ערך, גמר פנסיוני) והתמחות בשיווק פנסיוני – סטאז' של חצי שנה (שניתן לבצע לאחר מעבר 4 הבחינות הראשונות). במכללת אורין שפלטר תוכלו ללמוד בקורסים שיכינו אתכם לקראת כל אחת מהבחינות. הקורסים מועברים על-ידי מרצים בעלי ניסיון רב בהכנת תלמידים לבחינות הנ"ל ובמתן מענה אישי לכל צורך של כל תלמיד או תלמידה. המשתתפים בקורסים מקבלים גם ספרי לימוד שבכתיבתם הושקעה תשומת לב רבה על סמך הידע העשיר שהצטבר במכללה, וכן גישה לאתר מיוחד ובו שפע תרגילים, פתרונות והסברים מפורטים – כך שאף שאלה באף בחינה לא מהווה הפתעה עבור תלמידי אורין שפלטר.

בזכות כל הנ"ל אחוזי הצלחה של תלמידי המכללה בבחינות הנ"ל גבוהים, וניתן להשלים את כל הדרישות בדרך לקבלת רישיון היועץ הפנסיוני תוך שנה וחצי עד שנתיים. אין תנאי קבלה ללימודים – המסלול, ואיתו אופציית קבלת הרישיון, פתוחים לכולם.

דילוג לתוכן