שכר משווק פנסיוני

משווקים פנסיוניים – כלומר אנשי המקצוע שמורשים למכור מוצרי חיסכון פנסיוניים כמו קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים וקופות גמל, וכן ביטוחים שונים ובהם ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים וביטוחים סיעודיים – נהנים מרמת שכר גבוהה. משכורת חודשית בסיסית של משווק פנסיוני ללא ניסיון היא כ-8,000 ש"ח, ועל כך מתווספים עוד בונוסים ועמלות (שעשויים להיות משמעותיים מאוד), ואילו שכר משווק פנסיוני מנוסה יכול להגיע לכ-18,000 ש"ח בחודש (גם כן לא כולל עמלות ובונוסים שמקפיצים עוד יותר את ההכנסות).

בנוסף לשכר הגבוה נהנים משווקים פנסיוניים מוכשרים מסביבת עבודה תומכת ונעימה, מיציבות תעסוקתית בחברה גדולה ומעניין רב בעבודה עם מגוון רחב של אנשים שהמכנה המשותף להם הוא הרצון להבטיח את עתידם. הדרך למשרות המתגמלות בתחום זה עוברת במסלול לימודי ייעוץ ושיווק פנסיוני של מכללת אורין שפלטר – 6 קורסים שכל אחד מהם מכין את המשתתפים בו למבחנים של משרד האוצר והרשות לניירות ערך. את המסלול כולו, כולל סטאז' של חצי שנה (ניתן להתחיל אותו כבר לאחר מעבר 4 בחינות ראשונות מתוך ה-6), תוכלו להשלים תוך 18-24 חודשים, לקבל את רישיון המשווק הפנסיוני מטעם משרד האוצר ולהתחיל להתפרנס – חברת ההשמה של אורין שפלטר, שנמצאת בקשר הדוק עם כל חברות הביטוח המובילות בארץ (הראל, הפניקס, מנורה, איילון, כלל, מגדל ועוד), תעזור לכם למצוא את המשרה המתאימה לכם ביותר, תוך פרק זמן קצר במיוחד.

הקורסים הנלמדים לקראת קבלת רישיון משווק פנסיוני הם במקצועות יסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות, מימון וסטטיסטיקה, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני. אין דרישות קדם וכל אחד וכל אחת יכולים להתחיל ללמוד וכאמור להפוך למשווקים פנסיוניים מבוקשים תוך עד שנתיים. לצוות המרצים ניסיון רב בהכנת תלמידים לכל המבחנים, בלי קשר לרמת הידע המוקדם שלהם ותוך ליווי אישי והתגברות על כל קושי נקודתי.

דילוג לתוכן