שכר סוכן ביטוח

דרך למצוא פוליסה אופטימלית עבור הצרכים הספציפיים שלכם היא פנייה לסוכן ביטוח אלמנטרי שאתם סומכים עליו. סוכני ביטוח אלמנטריים מורשים להציע ללקוחותיהם גם ביטוחי רכוש נוספים (ובפרט ביטוחי דירות), ביטוחי נוסעים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוחים עסקיים, ביטוחי חבויות ועוד.סוכן ביטוח אלמנטרי שכיר משתכר בין 6,000 ש"ח ל-15,000 ש"ח לחודש ועשוי לזכות גם בבונוסים ועמלות נוספות, ואילו עבור סוכן ביטוח אלמנטרי עצמאי גובה ההכנסות החודשיות תלוי אך ורק בחריצותו ומקצועיותו – ובהתאם עשוי להיות מרשים במיוחד.

כל אחד וכל אחת יכולים להפוך לסוכני ביטוח אלמנטריים לאחר שיעברו בהצלחה 6 מבחנים. במכללת אורין שפלטר מוצעים קורסים שמבטיחים הכנה אופטימלית למבחנים אלה – המקצועות הם יסודות הביטוח, ביטוח רכוש, ביטוח תאונות, סטטיסטיקה ומימון, חשבונאות וכלכלה. כל הקורסים מועברים על-ידי מרצים שהתמקצעו בתחום ההוראה ונבחרים בהתאם לאחוזי ההצלחה של תלמידיהם בבחינות. בנוסף מקבלים המשתתפים בקורסים אלה גישה להרצאות מצולמות כך שניתן לחזור בבית על כל נושא שמתקשים בו, ועוד מרכיב בהכנה הוא תרגולים חוזרים ונשנים של שאלות מבחינות קודמות, בין השאר באתר האינטרנט הייעודי שכולל גם פתרונות מפורטים.

לאחר השלמת המבחנים וקבלת רישיון סוכן ביטוח אלמנטרי, מסייעת המכללה לבוגרים לצאת לדרך – בין אם כשכירים בחברת ביטוח גדולה ובין אם כעצמאיים שיקבלו משכורת סוכן ביטוח עצמאי.

דילוג לתוכן