תעודת יועץ משכנתאות

הסמכה רשמית היא חשובה בכל תחום תעסוקה ולא בכדי תולים רופאים את תעודות הגמר שלהם על הקיר. התעודות הן לרוב רק עניין פורמלי, אך המהות שלהן היא חשובה, שכן היא מעניקה לגיטימציה לכל העבודה הקשה שנעשתה במהלך תהליך ההכשרה. יש מספר מקצועות בהם תעודת ההסמכה ניתנת על ידי המדינה, שכן אלו מקצועות שנמצאים בפיקוח מכיוון שהם יכולים להשפיע רבות על אנשים. אחד מהמקצועות הללו הוא ייעוץ המשכנתאות, שכן מדובר באנשים שצריכים לעזור לאנשים אחרים בפן כלכלי שהוא קריטי הן מבחינה אישית והן מבחינת המדינה. במכללת אורין שפלטר תמצאו קורס יועץ משכנתאות מומלץ

דרושים יועצי משכנתאות

תעודת יועץ משכנתאות ניתנת רק לאחר מעבר של מבחן ההסמכה של הרשות לניירות ערך. המבחן הוא די מורכב ואחוז העוברים השנתי הוא די נמוך, ולכן נדרשת הכשרה איכותית כדי להבטיח הצלחה. לימודים לייעוץ משכנתאות לא נערכים במכללה אקדמית או באוניברסיטה, אם כי במכללה מקצועית. המכללות המקצועיות מציעות לימודים שהם הרבה יותר פרקטיים ופחות תיאורטיים, וגם אפשרות להגמיש את לוח הזמנים כדי שיהיה ניתן לעבוד ולפתח את החיים האישיים והזוגיים במקביל. כאשר מחפשים את המכללה הכי טובה ללמוד בה ייעוץ משכנתאות, רואים שאין מתחרים למכללה אורין שפלטר. אם מעניין אתכם לימודי משכנתאות, צרו קשר עוד היום עם מכללת אורין שפלטר. 

תוכן איכותי ומעודכן

מכללת אורין שפלטר היא המכללה האיכותית ביותר כיום בתחום הביטוחים והכלכלה, והנתון הכי מעניין שהיא מציגה מתחלק לשניים. האחד, המכללה שולחת מדי שנה את כמות הנבחנים הגדולה ביותר למבחני הלשכה של הרשות לניירות ערך, והנתון השני הוא שלמרות אחוז העוברים הכללי הנמוך יחסית, אחוז העוברים מסך הסטודנטים של המכללה הוא גבוה במיוחד. המכללה מציעה מסלול לימודים קצר יחסית, של שנתיים בלבד, של לימודים פרקטיים מאוד. לאחרונה נפתח במכללה קורס ייעודי ומיוחד ללימוד של ייעוץ משכנתאות, עם מיטב המרצים בארץ. הקורס מעניק תוכן איכותי ומעודכן, ומאפשר לסטודנטים לקבל טעימה מהעולם המיוחד של המשכנתאות.

דילוג לתוכן