מבחנים סוכן ביטוח

בכל שנה עורכים משרד האוצר והרשות לניירות ערך מבחני קבלת רישיון לסוכני ביטוח ויועצי וסוכני השקעות. המבחנים הם קשים ומורכבים מאוד ואחוז העוברים הוא יחסית נמוך, למרות הביקוש הרב שיש בשוק. כדי לגשת למבחנים הללו, לא צריך תואר אקדמי, אלא רק הסמכה של מוסד לימודי מקצועי, אשר נותן את כל הכלים להצלחה במבחן. מתוך כ-4,000 אנשים הניגשים למבחנים מדי שנה, כ-3,000 רכשו את השכלתם במכללת אורין שפלטר הגדולה והמוכרת, ואם בוחנים את אחוזי העוברים, הרי שבאורין שפלטר יש אחוזים גבוהים במיוחד אל מול האלטרנטיבות האחרות בשוק.

מכללה לביטוח

כדי לעבור מבחנים סוכן ביטוח חייב לקבל את כל המידע הרלוונטי והעדכני בתחום. עליו ללמוד אצל המרצים ואנשי המקצוע המנוסים ביותר והוא צריך לקבל את כל הכלים שעומדים לרשותו. מעבר של מבחנים סוכן ביטוח אלמנטרי או פנסיוני הם שונים, וכן יש חשיבות גדולה לרמת וקושי הסטאז', ולגבי התמיכה שמעניקה המכללה. במכללת אורין שפלטר נותנים לתלמידים את כל הכלים להצליח. שעות הלימודים נוחות, העזרה הפדגוגית היא גדולה, השיעורים מצולמים ומועלים לאתר לנוחיות הסטודנט ובאופן כללי, מכללת אורין שפלטר מנסה לעשות את החיים של הסטודנטים שלה קלים יותר ולעזור להם להפוך לסוכני ביטוח בתוך כשנה וחצי עד שנתיים. במכללת אורין שפלטר תעברו הכנה מקיפה להצלחה במבחני הרשות לניירות ערך

מוכנים לביטוח

מבחנים סוכן ביטוח הם מבחנים שונים ממבחני ההשקעות ברשות לניירות ערך, אם כי מרבית הנבחנים שיוצאים ממכללת אורין שפלטר הם מתחום הביטוח. בין אם מדובר בהתמחות בביטוח פנסיוני או בביטוח אלמנטרי, הסטודנטים באורין שפלטר יכולים להיות סמוכים ובטוחים שלכל המידע שהם מקבלים, יש גיבוי של עשרות שנים של ניסיון בתחום הביטוח והן בתחום ההוראה. הם יוצאים למבחנים שבידם כל האינפורמציה הרלוונטית והעדכנית בנושאים של ביטוחים וחקיקה, על מנת שיוכלו לעבור את המבחנים בהצטיינות.

דילוג לתוכן