מקצועות עבודה לגברים

הבחירה בקריירה הנכונה יכולה להשפיע מאוד גם על החיים הפרטיים. יש מקצועות שהם דורשניים מאוד ומצריכים עבודה בשעות מאוחרות ובסופי שבוע, ויש מקצועות "קלים" יותר, שמאפשרים זמן רב בבית עם הילדים. לרוב, ההבדלים הללו מתבטאים גם בשכר, בתנאי העבודה ובאופציות הקידום, ולכן חשוב מאוד לשקול את הכל בכובד ראש לפני שלוקחים את ההחלטה. הבחירה צריכה להיעשות גם עם מחשבה לעתיד, ובמיוחד כאשר מדובר בגברים שלא רוצים להזניח את המשפחה העכשווית או העתידית שלהם. יש מקצועות עבודה לגברים שמאפשרים שילוב של שכר גבוה ושעות עבודה נוחות, ואפילו תנאים טובים, ורק צריך לדעת היכן לחפש אותם.
איך להיות סוכן ביטוח

אחד המקצועות היותר פופולאריים אצל גברים בשנים האחרונות הוא מקצוע הביטוח. לעבודה בתחום הביטוח יש יתרונות רבים, והם כוללים שכר גבוה (לא כולל בונוסים ועמלות), תנאים טובים ותפקידים מגוונים שיכולים להתבטא בשעות עבודה נוחות. בנוסף, אין צורך בתואר אקדמי כדי להתחיל לעבוד בתחום הביטוח, אלא בתואר מקצועי שמקנה תעודת סוכן ביטוח. המקום הכי טוב ללמוד בו ביטוח הוא מכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המובילה בישראל. במכללת אורין שפלטר ניתן ללמוד במסלול מקוצר של שנתיים בלבד, בשעות הערב ובימי שישי ואף לצפות בשיעורים במחשב שבבית. בשנה הראשונה לומדים הסטודנטים ארבעה קורסי בסיס, ובשנה השנייה מתמחרים בתחום הפנסיוני או האלמנטרי, לפי בחירתם. ישנם לא מעט מקצועות לימוד רווחיים אשר ניתן ללמוד אותם לימודי ערב ולשלב ביחד עבודה. 

לבד או ביחד

בתום הלימודים, יוצאים הסטודנטים למבחני הלשכה של משרד האוצר, כאשר הם יודעים שהם קיבלו את הלימודים האיכותיים ביותר. מכללת אורין שפלטר שולחת מדי שנה את הכמות הגדולה ביותר של הנבחנים למבחני הלשכה הקשים, והיא מחזיקה באחוזי המעבר הגבוהים ביותר. גברים רבים אשר נכנסים לתחום מגלים כי אפשר לעבוד בתוך חברה, או לנסות את מזלם לבד בתור חברה עצמאית, וגם כך להרוויח בצורה יפה. במכללת אורין שפלטר ניתן ללמוד לימודי מקצוע גברים של סוכן ביטוח. 

דילוג לתוכן