קורס יועץ פנסיוני

יועצים פנסיוניים, בין אם שכירים ובין אם עצמאיים, הם אנשי מקצוע מבוקשים מאוד בעידן שבו תקופת הפנסיה מתארכת וכולנו מודעים היטב לצורך להבטיח רמת חיים נאותה גם בשלב זה של החיים. בהתאם נהנה כל יועץ פנסיוני משכר גבוה ומרמת ביטחון תעסוקתי גבוהה למדי. קורס יועץ פנסיוני של מכללת אורין שפלטר הוא הדרך הטובה ביותר להגיע לעיסוק המתגמל תוך זמן קצר ככל האפשר – כולל אפשרות להשלים את כל הדרישות תוך 18-24 חודשים בלבד.

למעשה יועץ פנסיוני לימודים מדובר במסלול שכולל 6 קורסים שכל אחד מהם מהווה הכנה לבחינה של משרד האוצר או הרשות לניירות ערך – בחינות שיש לעבור את כולן כדי לקבל את הרישיון לעסוק בייעוץ פנסיוני. הבחינות הן במקצועות יסודות הביטוח, חשבונאות, מימון וסטטיסטיקה, כלכלה, ניתוח ניירות ערך וגמר פנסיוני. בעלי תואר אקדמי במנהל עסקים, חשבונאות או כלכלה פטורים מחלק מהקורסים, אבל גם מי שאין לו כל ידע קודם בתחום יכול להתחיל ללמוד במסלול הפנסיוני של אורין שפלטר וכאמור להשלים אותו תוך פחות משנתיים.

אחוזי ההצלחה הגבוהים של תלמידי אורין שפלטר בבחינות הנ"ל נובעים מ-3 סיבות עיקריות: סיבה אחת היא הניסיון הנרחב של המרצים בהוראה כולל בקורסים הספציפיים שמהותם הכנה לבחינות של המסלול הפנסיוני. סיבה שנייה היא שלכל קורס ישנו אתר עם מגוון עצום של תרגילים ופתרונות מפורטים, כך שהתלמידים יודעים בדיוק למה לצפות בבחינה, והסיבה השלישית היא היחס האישי לכל תלמיד ותלמידה והסיוע שמוגש כשנתקלים בקושי כזה או אחר.

לאחר השלמת המסלול, תוכלו להיעזר בחברת ההשמה של המכללה ולהגיע למשרה אידיאלית עבורכם. יועצים פנסיוניים שעובדים בבנק יכולים להשתכר החל מ-8,000 ש"ח לחודש (בתחילת הדרך) ועד 16,000-18,000 ש"ח לחודש כשצוברים ניסיון.

 

דילוג לתוכן