תפקיד בנקאי

המטרה המקצועית של כל אחד מאיתנו היא להתברג בתפקיד טוב בתוך חברה שנותנת שכר טוב, תנאים איכותיים ומסגרת מקצועית עם אופק. ההגעה לנחלה היא אינה פשוטה ולעיתים צריך לעבור דרך ארוכה עד שאפשר להשתקע וליהנות מהתפקיד, אם כי חשוב מאוד לקבל את ההכשרה המקצועית הנכונה. זה נכון במיוחד בתחום הכלכלה, שהוא תחום עם הרבה מאוד תתי תחומים מגוונים, כולל עבודה בתוך בנקים. אנשים רבים חולמים על תפקיד בנקאי מכל סוג, אך לא יודעים שהעבודה בבנק היא אינה העבודה הכי טובה ורווחית שיש. במכללת אורין שפלטר תוכלו ללמוד גם לימודי חיתום.

תיאור תפקיד בנקאי

הבנקים בישראל יודעים כי הם מבוקשים וגם מי שמתקבל לעבודה, לא מקבל קביעות באופן אוטומטי. אנשים יכולים לעבוד בבנק במשך שנים ולא לקבל את הקביעות המיוחלת, ולכן, שווה לשקול אלטרנטיבות באותו התחום. בתוך כך, עבודות בתחום המשכנתאות, ייעוץ ההשקעות, שוק ההון והביטוח הן עבודות רווחיות במיוחד שלא מצריכות תואר אקדמי ולימודי בנקאות, אלא תארים מקצועיים וממוקדי מטרה. המכללות האקדמיות בישראל כיום הן מתקדמות ואיכותיות ומציעות תארים פרקטיים ונכונים, ובכך הן אינן נופלות מהאוניברסיטאות שמנפקות תארים אקדמיים.

לעשות את העבודה

מבין כל המכללות המקצועיות שעוסקות בכלכלה, מכללת אורין שפלטר בולטת מעל כולם. המכללה מציגה מספר מסלולי לימודים קצרים (כשנתיים בלבד) בנושאים חמים כמו ייעוץ משכנתאות ומכירת פוליסות ביטוח. במכללה מלמדים מספר מהמרצים האיכותיים ביותר בארץ, והיא מעניקה לסטודנטים שלה תנאים מושלמים שכוללים שיעורים מצולמים שעולים לאתר המכללה, קמפוסים נגישים, ושיעורים בשעות הערב ובימי שישי. במקביל, המכללה מעודדת את הסטודנטים למצוא עבודה בתחום תוך כדי הלימודים כדי לצבור ניסיון וידע שיעזור להם בשוק העבודה העמוס הזה. המכללה מכינה את הסטודנטים למבחני הלשכה של הרשות לניירות ערך ושל משרד האוצר בצורה אידיאלית ובכל עושה את עבודתה בצורה מושלמת. עבור חיילים משוחררים לימודים של שוק ההון יכולים להוות מקפצה לחיים האזרחיים

דילוג לתוכן