יועץ פנסיוני שכר

יועצים פנסיוניים מספקים שירות חשוב מאוד – המלצות יקרות ערך אודות מוצרי החיסכון והביטוח הפנסיוניים המתאימים ביותר לכל אדם. בהתאם גם התגמול: עבור יועץ פנסיוני שכר חודשי של 8,000-10,000 ש"ח הוא אופציה ריאלית כבר בתחילת הדרך ועוד לפני שצוברים ניסיון, ועם השנים תופחת המשכורת החודשית ומגיעה לרמות של 14,000-18,000 ש"ח. בנוסף נהנים היועצים הפנסיוניים מתעסוקה יציבה לטווח ארוך בגופים גדולים – בנקים, חברות ביטוח ובתי השקעות – וכן בחברות פרטיות. בכל מקרה סביבת העבודה מעצימה והעבודה עצמה מספקת עניין ואתגר.

בכדי לעסוק בייעוץ פנסיוני יש צורך ברישיון מתאים שאותו מנפיק משרד האוצר. הרישיון ניתן למי שעובר 6 מבחנים ובמכללת אורין שפלטר מוצעים קורסים להכנה לקראת אותם מבחנים: יסודות הביטוח, סטטיסטיקה ומימון, חשבונאות, כלכלה, גמר פנסיוני וניתוח ניירות ערך. אחוזי המעבר הגבוהים של תלמידי המכללה בכל המבחנים הנ"ל מאפשרים את השלמת המסלול כולו (כולל סטאז' שאותו אפשר לעבור במקביל ללימודים לקראת שני המבחנים האחרונים) תוך פרק זמן קצר במיוחד – כבר לאחר 18-24 חודשים תוכלו להתחיל להתפרנס כיועצים פנסיוניים. עוד תורמת לקיצור פרק הזמן עד ההגעה למשרה משתלמת חברת ההשמה של אורין שפלטר, שמתמחה בהשמה בתחומי הפיננסים והביטוח ומסייעת לכל הבוגרים שרוצים בכך. יועץ פנסיוני יאפשר לכם להיו רגועים ולדעת שכאשר יגיע היום שבו כבר לא תוכלו לעבוד ולייצר הכנה יהיה לכם תזרים שידאג לכך שתעבירו את השנים הללו בנחת.

עוד כדאי לדעת כי אין תנאי קבלה למסלול זה – כל מי שחפץ בעבודה רווחית לטווח ארוך יכול להפוך ליועץ פנסיוני, ובפרט במכללת אורין שפלטר שבה המרצים הינם בעלי ניסיון רב בהכנת תלמידים בכל הרמות לכל מבחני הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. כמו כן לכל קורס ישנו אתר אינטרנט ייעודי ובו תרגילים רבים. פתרון תרגילים אלה מסייע להטמיע את חומר הלימודים טוב יותר ולהגיע למבחנים מוכנים מנטלית, וכן מאפשר למרצים לעקוב באופן שוטף אחרי הישגי המשתתפים בקורס ולחזק אצל כל אחד מהם כל נקודת תורפה. דרך נוספת היא ללמוד את הקורסים השונים במסלול באמצעות השיעורים המצולמים, מהבית ובשיא הנוחות.

 

דילוג לתוכן